Diskuze Jak na zacuchanou srst?

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Zdravím, mám mainskou kočičku, kterou každý den češu, ale přesto jí několikrát do týdne musím odstřihávát nebo pokud to jde rozčesávat malé 'dredy' (při čemž se stejně hodně chlupů vytrhá), které se jí dělají na krku...Jsem už z toho pomalu zoufalá, protože už srst kolem hlavy nemá tak huňatou a mám strach, že s takovou budu mít za chvíli místo mainky sphynxe :/ Ne že bych měla něco proti tomu plemenu... :-) Tak mě napadlo, jestli někdo nemá nějaký zázračný typ, jak zacuchaným chlupům předejít. Vyzkouším snad cokoliv :D
MišKa (29.09.2013 10:56:52) napsal: Teta má ragdolla a tomu se dělaly dredy také.Zkoušela měnit žrádlo a vystříhávala...nemohlo to.Tak ho nechala celýho dohola ostříhat a dorostlo mu to a dredy se nedělaj ;). Chudák..
Ivee (27.09.2013 18:52:47) napsal: Zdravím, mám mainskou kočičku, kterou každý den češu, ale přesto jí několikrát do týdne musím odstřihávát nebo pokud to jde rozčesávat malé 'dredy' (při čemž se stejně hodně chlupů vytrhá), které se jí dělají na krku...Jsem už z toho pomalu zoufalá, protože už srst kolem hlavy nemá tak huňatou a mám strach, že s takovou budu mít za chvíli místo mainky sphynxe :/ Ne že bych měla něco proti tomu plemenu... :-) Tak mě napadlo, jestli někdo nemá nějaký zázračný typ, jak zacuchaným chlupům předejít. Vyzkouším snad cokoliv :D Teta má ragdolla a tomu se dělaly dredy také.Zkoušela měnit žrádlo a vystříhávala...nemohlo to.Tak ho nechala celýho dohola ostříhat a dorostlo mu to a dredy se nedělaj ;).
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?