Diskuze Jak naučit někoho nezkušeného jezdit

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

nejlepší je pokud možno ji vzít s koněm na kruh. tam získá důležitý zkušenosti s těžištěm. taky je dobrý nehcat ji jezdit bez sedla aby získala dobrý sed. někdy když má někdo šptaný sed, je dobrý mu dán mezi koleno a tělo koně nějakou větvičku nebo trávu, kterou bude muset stále držet mezi sebou a koněm, tím pádem získá dobré držení. teď z fleku mě víc nenapadá. kdyžtak mi napiš do vzkazů nebo na e-mail Misi.Aneta[at]seznam.cz :)
Uživatel34166 (10.10.2009 19:30:34) napsal: Ahojky chtěla jsem naučit sestru jezdit na koni, sama jezdím a vím jak na to.Jen jsem se chtěla zeptat na nějaké tipi, triky a rady.Mohl by mi někdo poradit?Předem děkuji za všechny odpovědi. No já bycj ti poradila si sehnat koně a sedlo.Tip u mě nehledej :D
Ahoj, podívej se do poradny, na již zodpovězené dotazy, třeba tam již odpověď je ;-) (Eventuelně zadej svůj dotaz spíš tam.) Uživatel34166 (10.10.2009 19:30:34) napsal: Ahojky chtěla jsem naučit sestru jezdit na koni, sama jezdím a vím jak na to.Jen jsem se chtěla zeptat na nějaké tipi, triky a rady.Mohl by mi někdo poradit?Předem děkuji za všechny odpovědi.
Ahojky chtěla jsem naučit sestru jezdit na koni, sama jezdím a vím jak na to.Jen jsem se chtěla zeptat na nějaké tipi, triky a rady.Mohl by mi někdo poradit?Předem děkuji za všechny odpovědi.
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?