Diskuze Jak nauzdit koně

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

mayli (23.12.2011 20:47:32) napsal: No já ani nevím proč to dělá ale s udidlem nic nemá od ostatních si to nasadit nechá. :( Tak je to asi jenom protiva.. Mě Fali dělá to samé.. Já ho vždycky ale už chytnu za hlavu (dlaň mu přiložím mezi čumákem a čelem).. A nabídnu mu udidlo, když to nejde, tak mu palcem pusu otevřu nebo někdy, když mám dobrou náladu mu s udidlem nabídnu mlsku pro kterou hubu otevře.. A hned mu uzdu přetáhnu přes uši, aby to už nesundal ;)
No já ani nevím proč to dělá ale s udidlem nic nemá od ostatních si to nasadit nechá. :(
záleží na důvodu, proč to dělá... Někteří koně to dělají ze strachu o uši, hlavu či tlamu , někteří zase jenom z vypočítavosti, protože přišli na to, že se vyhnou práci nebo ji oddálí. Další důvod může být špatné udidlo či vůbec nesnášení udidla koněm... Důvodů je spousta a na každý je zcela individuální řešení...
Ahoj já bych se vás chtěla zeptat jestli byste mi nemohli pomoct.Já mám problém ,že vlastně když potřebuji nauzdit koně tak mi dá hlavu nahoru a tim pádem na něj nedošáhnu a vypadne mu udidlo z tlamy.Nemohli byste mi náhodou něco na to povědět třěba jak bych ho mohla obelstít?:(
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?