Diskuze Jak otočit fotku?

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Dobrý den, několik fotek, které tu mám vložené, se mi zobrazují "naležato" místo "nastojato". Přitom při vkládání jsou otočené správně. Nevíte, jak to spravím? Děkuji 8-)
°Leňa a Mici ❤° (22.07.2017 04:44:13) napsal: Musíte fotku oříznout u sebe, tam, kde si upravujete fotky, například v galerii, stačí milimetr, třeba zezhora. A pak už by měla být v pohodě. Nejde to :( I po oříznutí ta fotka leží...
Monulka (20.07.2017 09:26:54) napsal: Dobrý den, několik fotek, které tu mám vložené, se mi zobrazují "naležato" místo "nastojato". Přitom při vkládání jsou otočené správně. Nevíte, jak to spravím? Děkuji 8-) Musíte fotku oříznout u sebe, tam, kde si upravujete fotky, například v galerii, stačí milimetr, třeba zezhora. A pak už by měla být v pohodě.
Dobrý den, pokud to nejde i po oříznutí, zkustě změnit na Vašem počítači první velikost- zmenšit ji (pixels) a pak to znova nahrát. Vidím, že 3 fotky máte nahrané špatně, tak u nich zkuste zmenšit poměr stran a velikost. Děkujeme Monulka (24.07.2017 15:05:55) napsal: Nejde to :( I po oříznutí ta fotka leží...
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?