Diskuze Jak pomoct?

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Dobrý den, v rubrice BODY-Jak získat body bylo napsáno, že můžu přispět body na sbírku pro útulek. Mohu se zeptat, jak se tohle dělá???
O poslední sbírce v roce 2015 a následném předání krmiva útulku se dočtete zde:https://www.hellosandy.cz/clanky/ostatni-clanky-12/9-sbirka-haficicz-pro-psi-utulek-dasenka-predani-14243/ Kate (22.08.2016 22:22:34) napsal: Pravidelně pořádáme vánoční sbírku pro vybraný útulek, případně pak i v průběhu roku. Body lze darovat až po spuštění takovéto sbírky, kdy je předem určeno, kolik bodů je třeba dosáhnout na darování určité částky případně krmiv v dané hodnotě.
Pravidelně pořádáme vánoční sbírku pro vybraný útulek, případně pak i v průběhu roku. Body lze darovat až po spuštění takovéto sbírky, kdy je předem určeno, kolik bodů je třeba dosáhnout na darování určité částky případně krmiv v dané hodnotě. Vali (21.08.2016 15:35:23) napsal: Dobrý den, v rubrice BODY-Jak získat body bylo napsáno, že můžu přispět body na sbírku pro útulek. Mohu se zeptat, jak se tohle dělá???
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?