Diskuze Jak rozeznám krátkosrsté kotě od dlouhosrstého hned po narození?????

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Já když jsem rodila naší britskou bílou s modrýma očima a měla koťátka s angorským kocourem,(měla 4 koťata)tak jsme to poznali asi až po měsíci,že jedno koťátko bude chlupatý po tátovi.Jinak byla všechna koťátka bílá s modrýma očima po mámě a ten kocourek měl dluhou srst,bílý a měl jedno očko modré a druhé žluté.Prostě krasavec:-)
x-tia (03.04.2012 11:38:04) napsal: Dobrý den, moje kočička čeká koťata, je dlouhosrstá a čeká je z obyčejným kocourem. Hledali jsme na internetu, jak hned po narození rozeznáme, které koťátko podědilo jako srst. Nemáte někdo nějaké zkušenosti, jak se to pozná hned. Budoucí majitelé koťátek budou nedočkaví, jako my, nechce se nám čekat až koťátka povyrostou. Moc děkuji za radu.;-D My jsme kdysi dostali perskou kočku, byla březí a "spustila" se prý s obyčejným kocourem, informovala nás chovatelka. Porodila 6 koťat, tři vypadala jako normální koťata a tři byla jakoby vlnitá nebo jak to popsat. Z těch s tou zvlněnou srstí vyrostly dlouhosrsté kočky a z těch "obyčejných" kočky s krátkou, ale velice hustou srstí, co velmi nápadně připomínaly britky Každopádně jsme kočku po tomto dobrodružství, které nebylo v naší režii, nechali vykastrovat.
Dobrý den, moje kočička čeká koťata, je dlouhosrstá a čeká je z obyčejným kocourem. Hledali jsme na internetu, jak hned po narození rozeznáme, které koťátko podědilo jako srst. Nemáte někdo nějaké zkušenosti, jak se to pozná hned. Budoucí majitelé koťátek budou nedočkaví, jako my, nechce se nám čekat až koťátka povyrostou. Moc děkuji za radu.;-D
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?