Diskuze Jak rychle doroste srst?

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Vlastina (17.12.2012 11:01:31) napsal: Já mám krátkosrstou(obrázek)a můžu Vám říct,že mě překvapilo jak dlouho jí dorůstala srst po kastraci.Skoro 7 měsíců.. Díky za odpověď, už mi došlo, že únorová výstava je utopie. :-~
Inci Noktali (14.12.2012 12:42:31) napsal: Dnes jde naše angorská kočička na kastraci. Chtěla jsem ji do chovu, ale bohužel mrouská ob týden, nevynechá ani v zimě, moc ji to vysiluje, tak bylo rozhodnuto:( . Zajímalo by mě, za jak dlouho doroste srst u dlouhosrsté kočičky. Dosud jsem měla jen krátkosrstá plemena. Je reálné hlásit kočičku na únorovou výstavu? Já mám krátkosrstou(obrázek)a můžu Vám říct,že mě překvapilo jak dlouho jí dorůstala srst po kastraci.Skoro 7 měsíců..
Dnes jde naše angorská kočička na kastraci. Chtěla jsem ji do chovu, ale bohužel mrouská ob týden, nevynechá ani v zimě, moc ji to vysiluje, tak bylo rozhodnuto:( . Zajímalo by mě, za jak dlouho doroste srst u dlouhosrsté kočičky. Dosud jsem měla jen krátkosrstá plemena. Je reálné hlásit kočičku na únorovou výstavu?
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?