Diskuze Jak se dostat z psího nebe?

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Ahojte, nevím proč a nevím jak se můj až moc živý pejek dostal do sekce psí nebe. Byla jsem na to upozorněna paní Sašou-za to děkuji:D . Může mi někdo poradit jak se z toho dostat? Nebo to můsí udělat admíni? Díky
nejsi tele,pejsek se do psího nebe dostával,tak ,že majitel vyplnil datum úmrtí.Pokud jsi psím nebíčkem teď procházela,musela jsi si všimnout,že nově příchozí se tam dostali okamžitě,prostě zase jeden kiks!!
Děkuji za útěchu :D já to zas tak tragicky neberu ;-) bůh ví co jsem zmáčkla já jsem též takové tele :D .
Spíše si myslím že to je moje chyba než adminů a nové verze, já sem byla už v té staré verzi v psím nebi ale až tet jsem to ale začala řešit. Nevím co se stalo a nebudu nikoho obvinovat a nebudu řešit jak se to stal, jen chci vědět jak s toho ven.
Tak napsala jsem adminům můj problém a už je vyřešený :D Ballroček už je zase mezi živými :D Tímto jim chci poděkovat za velice rychlé jednání. Hafojte :-D
Aha tak to jsem si nevšimla, no jo tak snad to postupem času opraví a bude zas všechno o.k., admini toho mají tet hodně. Tak děkuji za pomoc :D
Ahoj, mám opačný problém … vypadá to že naše první fenka která v létě umřela mi nějak z psího nebe vypadla … Poradíte mi někdo jak to napravit? Nějak nemůžu u jejího profilu najít ikonku datumu úmrtí. Díky
Ahojki, já jsem napsala adminům a do pár hodin to bylo napraveno, tak to zkus. Najela jsem na akci-napište nám a dole do te kolonky jsem napsala svůj probém. Držím palečky
Simona (09.04.2009 06:49:08) napsal: Ahoj, mám opačný problém … vypadá to že naše první fenka kteráv létě umřela mi nějak z psího nebe vypadla … Poradíte mi někdo jakto napravit? Nějak nemůžu u jejího profilu najít ikonku datumuúmrtí. Díky já mam úplně stejnej problém
to,že se živí pejsci dostávají do psího nebe je až moc krutý vtip,právě pro toto a jiné faux pax by se měl portál „zamknout“ a znovu nás vpustit až když k podobným krutým žertům nebude docházet.Nejsem bez počítačových znalostí,ale co se tu děje nyní mi rozum vážně nebere.Obrátíš-li se se svým problémem na adminy,asi Ti ani neodpoví,věřím,že i je tenhle zmetek jakým New Version je mrzí,takže Ti vážně nezbývá jak píše von Chyr než čekat a čekat,snad i na Tvého pejska dojde řada a vrátí Ti jej ze záhrobí zpět mezi živé(to neber prosím doslova,sami bychom byli zděšeni kdyby se mezi mrtvými měl objevit i některý z našich hafanů;-) )Měj se krásně a obrň se trpělivostí
čekej,přece se nic neděje,časem až přijdeš o všechny kamarády ,pokud na ně nerazíš náhodou,třeba i svého pejska mezi živými uvidíš.Je to psáno s nadsázkou,na tvůj předchozí vstup,tak čekej8-| 8-| 8-| Těch zmatků je už vážně moc,já tomu zase až tak moc nerozumím,ale názory lidí,kteří mají s takovými věcmi zkušenosti hovoří jinak:( :( :(
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?