Diskuze Jak se jmenuje moje kočka anglicky?

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Já myslím, že nejčastější anglickou obdobou jména Julie je Julia. Otázka to není hloupá, tady se může diskutovat o všem;-)
Inci Noktali (07.03.2013 09:04:49) napsal: Aniorko, vlastní jména se stejně většinou nepřekládají (např. Marie by se nepředstavila Angličanovi jako Mary), když už tak by to byla nejspíš Julie (džulí), July (džuly) nebo Julia (džúlia). Děkuji:D
Aniora (06.03.2013 18:15:20) napsal: Dobrý den, promiňte, že se ptám na tak hloupou otázku, ale chtěla bych to vědět, vlastně potřebuji to vědět;-) Jak se řekne moje kočka anglicky. Myslím její jméno. Jmenuje se Jůlinka, Julie. Dělám totiž projekt do školy, do angličtiny, a potřebuji tam vědět jméno mé kočky anglicky. Napadlo mě, že se jmenuje normálně Julie (čte se: džuli), ale nevím to přesně. Je tady někdo kdo rozumí anglickému jazyku? Děkuji.. Prosím o rychlou odpověď;-) ;-D Aniorko, vlastní jména se stejně většinou nepřekládají (např. Marie by se nepředstavila Angličanovi jako Mary), když už tak by to byla nejspíš Julie (džulí), July (džuly) nebo Julia (džúlia).
Ahojky,tak si to dej do hlavní lišty (slovník) a ten ti to přeloží:-)
Dobrý den, promiňte, že se ptám na tak hloupou otázku, ale chtěla bych to vědět, vlastně potřebuji to vědět;-) Jak se řekne moje kočka anglicky. Myslím její jméno. Jmenuje se Jůlinka, Julie. Dělám totiž projekt do školy, do angličtiny, a potřebuji tam vědět jméno mé kočky anglicky. Napadlo mě, že se jmenuje normálně Julie (čte se: džuli), ale nevím to přesně. Je tady někdo kdo rozumí anglickému jazyku? Děkuji.. Prosím o rychlou odpověď;-) ;-D
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?