Diskuze Jak se vám líbí nové komentáře?

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Líbí se mi. Je to takové vzdušnější a přehlednější.
moc se mi systém nelíbí, neboť nejde již provést oprava odeslaného komentáře. Někdy se napíše chyba, nebo se chce ještě něco připsat a už to nelze. Také se mi více líbilo datum u komentáře. Pro mě není důležité, v kolik hodin mi kdo píše, spíš, kdo píše a co píše. Zdá se mi to zbytečné .. s mazáním příspěvků souhlasím, to je dobré ...
Komentáře se mi zdají hrozně nepřehledné. Vůbec se mi nelíbí, že můžu smazat dopis, který mě poslal kamrád, ale já když napíšu kamarádovi a udělám tam chybu, tak už to smazat nelze. Rozhodně by bylo lepší kdyby to bylo opačně. A když píšu do komentáře delší vzkaz, tak mi stránka stále přeskakuje na začátek a po napsání každého písmena se musím vracet zpátky do vzkazu. Jerry (01.06.2010 18:44:35) napsal: Ahoj, dnes jsme pro vás spustili na profilech mazlíčků přehlednější komentáře. ;-) Nyní si můžete smazat jakýkoliv příspěvek na svém profilu. :-) (Zajímá vás přesné datum a čas příspěvku, stačí najet kurzorem na údaj např. 1 týden, 3 měsíce,..)
blick (02.06.2010 16:00:39) napsal: ahoj, obnovil jsem moznost mazat svoje vlastni komentare To je dobře, díky ;-)
No, abych řekla pravdu, tak starší verze komentářů byla o dost lepší. Je to nepřehledné, spíše bych oddělila každý komentář nějakým rámečkem nebo čárou. Jinak docela dobrý. S tím časem je to OK, alespoň je to víc čitelnější;-) Ale mrzí mě, že komentáře nejdou opravovat. Zrovna jsem psala kamarádce a místo: nejkrásnější jsem napsala nekrásnější, ale opravit jsem si to už nemohla. Leda-tak, že bych to skopírovala a smazala, pak poslala znovu:-~
Dnes jsem byla celý den pryč a vidím,že mně nelze zobrazit komentáře starší než jsou na stránce...8-} Atˇ dělá,co dělám.Takže nevím,kdo, kdy psal,co a také,jak odpovědět,NIC si zpětně nepročtu!...;-) A to mně vadí...Aja.
Nelíbí se mi tedy vůbec,není to přehledné,nemůžu opravit poslaný text,ale ze všeho nejhorší je kostičkování.Od té doby změn ,je to tak pomalé,že než se pošlou kostičky,tak to trvá minuty a je to fakt na šlak trefení,když jich máš poslat spoustu!!!!!!!Chtělo by s tím co nejdřív něco udělat!!!!!!Evča
TAK JSEM ZVĚDAVÁ JESTLI NÁM NĚKDO ODPOVÍ:-DD VÍTE CO TO JE ČASU,NEŽ NAPÍŠETE NĚKOMU DOPÍSEK???A TED JSOU VŠECHNY PRYČ...TAK TO MĚ VYTOČILO,FAKT.
Tak tohle ja nejak neresim,hlavni je ze je tam text a jestli je tam nejaka chyba nebo neco to mi nevadi nikdo neni neomylny:-D
Ahoj, porad mi preskakuji ty radky, vzkazy se nedaji poradne napsat (clovek by spis prisel o nervy) Neslo by s tim prosim neco udelat? Diky
Aja (05.06.2010 10:01:07) napsal: Děkuji za ,,Tvé sledování",máš asi hodně času,;-) přesně jsem čekala,že nebudeš mít na profilu žádné zvíře...;-) Laskavě se vyjadřuj k tématu,nejsem sama,kdo má technické problémy ...;-) Ano,jsou důležitější věci,ale TENTO portál je O PSECH a deníčky jsou zavedeny od počátky...Aby lidé měli relax a ,,nemuseli myslet" třeba na to,kdo je sleduje...:-D !! Takže,laskavě ,,No COMMENT!"...Aja. P.S.O mé žití se neobávej,žije se mně dobře,nebotˇ mám dost aktivit a nikoho ,,nesleduji" ,nemám potřebu.Třeba i pejsek mně m.j. pomáhá,jako i ostatním zde.Je to ,,hobby" portál,nikoliv psychologická poradna.Hezký den...;-D Aja. Milá Mercedes daj Aje pokoj lebo Ty jej nesiahaš ani po členky a nevyrývaj tu snažíme sa aby sme tu mali priatelov so spoločnými zálubami a upevnujeme tu kamarátstva a takí vyrývači ako ste Vy tu nemajú čo robiť a My s Ajinkou na to dohliadneme a pomôžeme čo našu pomoc budú potrebovať Ajinka je žena ktorá si zaslúži úctu a nie aby ju niekto stále urážal Jarmila
mercedes (05.06.2010 09:12:37) napsal: ajo,já už tě delší dobu sleduju a ty prostě nejsi spokojena s ničím,ber svět víc optimisticky a bude se ti líp žít,sou na světě důležitější věci než co žvatlá pes psovi!! !! !! Děkuji za ,,Tvé sledování",máš asi hodně času,;-) přesně jsem čekala,že nebudeš mít na profilu žádné zvíře...;-) Laskavě se vyjadřuj k tématu,nejsem sama,kdo má technické problémy ...;-) Ano,jsou důležitější věci,ale TENTO portál je O PSECH a deníčky jsou zavedeny od počátky...Aby lidé měli relax a ,,nemuseli myslet" třeba na to,kdo je sleduje...:-D !! Takže,laskavě ,,No COMMENT!"...Aja. P.S.O mé žití se neobávej,žije se mně dobře,nebotˇ mám dost aktivit a nikoho ,,nesleduji" ,nemám potřebu.Třeba i pejsek mně m.j. pomáhá,jako i ostatním zde.Je to ,,hobby" portál,nikoliv psychologická poradna.Hezký den...;-D Aja.
Aja (05.06.2010 01:19:27) napsal: Dnes jsem byla celý den pryč a vidím,že mně nelze zobrazit komentáře starší než jsou na stránce...8-} Atˇ dělá,co dělám.Takže nevím,kdo, kdy psal,co a také,jak odpovědět,NIC si zpětně nepročtu!...;-) A to mně vadí...Aja. ajo,já už tě delší dobu sleduju a ty prostě nejsi spokojena s ničím,ber svět víc optimisticky a bude se ti líp žít,sou na světě důležitější věci než co žvatlá pes psovi!! !! !!
AHOJ,TAK MNĚ SE TA STARŠÍ VERZE LÍBILA VÍC,BYLO TO TAK PĚKNĚ ODDĚLENÉ.DOBRÝ JE KOMENTÁŘ NAHOŘE,ALE CO NECHÁPU,ŽE MOJI KAMARÁDI TAM NEMAJÍ SKORO ŽÁDNÉ KOMENTÁŘE A VZKAZY ODE MNE?????NĚJAK SE SKORO VŠECHNY VYMAZALY A TED TO VYPADÁ,ŽE JSME NOKOMU SKORO VŮBEC NEPSALI A TI KAMARÁDI,KTEŘÍ TU DLOUHO NEBYLI,TAK SI BUDOU MYSLET,ŽE NA NĚ KAŠLEM>:-( >:-( ZDRAVÍME ALENA A MÍŠA
Mě se to nelíbí:_( Ta starší verze byla lepší>-| :-(
Amy (02.06.2010 15:25:17) napsal: ...taky bych uvítala, kdybych zase mohla mazat své komentáře i u jiných profilů, než jen u svého. Když tam udělám chybu, tak si to chci opravit, takhle to nejde. Souhlasím s Amy a Čičounem.Bohužel nelze opravit překlep,či zprávu smazat...;-) Chci-li napsat někomu delší komentář,musím na pokračování...;-) Aja.
to je dobře:D teď jsem dopsala dopis kamarádovi a musela jsem ho napsat ve třech dílech, protože to jinak nešlo:-| blick (02.06.2010 16:00:39) napsal: ahoj, obnovil jsem moznost mazat svoje vlastni komentare cicoun: podivam se na to preskakovani na zacatek - takhle by se to urcite chovat nemelo
ahoj, obnovil jsem moznost mazat svoje vlastni komentare cicoun: podivam se na to preskakovani na zacatek - takhle by se to urcite chovat nemelo
ahoj, obnovil jsem moznost mazat svoje vlastni komentare cicoun: podivam se na to preskakovani na zacatek - takhle by se to urcite chovat nemelo
...taky bych uvítala, kdybych zase mohla mazat své komentáře i u jiných profilů, než jen u svého. Když tam udělám chybu, tak si to chci opravit, takhle to nejde.
Jerry (01.06.2010 18:44:35) napsal: Ahoj, dnes jsme pro vás spustili na profilech mazlíčků přehlednější komentáře. ;-) Nyní si můžete smazat jakýkoliv příspěvek na svém profilu. :-) (Zajímá vás přesné datum a čas příspěvku, stačí najet kurzorem na údaj např. 1 týden, 3 měsíce,..) Ahoj, zase tak razantní změna to není, což jsem ráda ;-D Je dobře, že se dají mazat komentáře, že je jich na jedné straně víc, a že je tam možnost "zpět na profil". Ale když si budu vymýšlet :-D , tak nebylo by možné, aby tam místo orientační doby, kdy byl komentář přidán, byla doba přesná? Resp. ta, která se tam objeví, když na to najedu myší?
Ahoj, dnes jsme pro vás spustili na profilech mazlíčků přehlednější komentáře. ;-) Nyní si můžete smazat jakýkoliv příspěvek na svém profilu. :-) (Zajímá vás přesné datum a čas příspěvku, stačí najet kurzorem na údaj např. 1 týden, 3 měsíce,..)
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?