Diskuze JAK SE VÁM LÍBÍ REKLAMY NA PROFILECH???????

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Ivonka (10.04.2009 17:58:46) napsal: Ani v TV se nas nikdo nepta, jaka reklama se nam libi nebo ne. Jak tu bylo zmineno, z neceho tento portal musi fungovat a prakticky to byva z penez tech, co reklamy plati. Pochybuji, ze by byl nejaky utulek, ktery by si zde platil reklamu a na co? Na psy? to by mi prislo nevkusne. Tak si myslim, ze by trochu te tolerance nevadilo. Reklamu tady beru jakonutnost a nevsimam si ji, jsem tu pro jine veci..asi tak. No jo, ale v televizi můžu během reklamy přepnout program nebo si odskočit.
Tomu se asi nevyhneme!Na jiném www. pro zvířata jsme řvali,když se na nás objevila téměř nahá pozadí…:-D 8-} ,ale asi portál částečně sponzorují…Hm,ne­vím,ale když za někým přijdu,zda-li by dal např.3 000 kč za hodinový pronájem kostela na Charitativní koncert,tak mně řekne,jak se stalo v Plzni.My už dali na volejbal a na Miss…Tam se ,,zviditelníme",pro útulek ne!;-) Skutečně reklamy na zhubnutí jsou podvod.Má babička říkala,slušně řečeno:,,Ne…jíst:-D !! "Aja.
Nevhodné,zavazí a proč zrovna na psích stránkách reklama na alkohol?Každý přece ví ,že pejsci alkohol neradi.Reklama?proč ne,ale přimlouvám se za vhodnější výběr,např.Potřeby pro pejsky,nabídky útulkú a pod.
Mazlík (13.04.2009 11:01:18) napsal: Nevhodné,zavazí a proč zrovna na psích stránkách reklama na alkohol?Každý přece ví ,že pejsci alkohol neradi.Reklama?proč ne,ale přimlouvám se za vhodnější výběr,např.Potřeby pro pejsky,nabídky útulkú a pod. Výjimky existují! Mrkni na profil Rexíka z top 100 (má 1. místo =D konkrétně video). Ne, už jsem to sem někam jednou psala. Z reaklam jdou firmě provozující tyto stránky alespoň nějaké peníze. A měli bychom chápat, že tam reklamy jsou a budou.Také bychom měli být rádi, že máme portál stále ještě zdarma.(Možná právě kvůli reklamám)
Žel nutnost,protože jen tak může takovýto portál s takovým množstvím uživatelů fungovat.Zaráží mne ovšem fakt,že jen ta reklama tu funguje bez chyb,že se z portálu stává víc než portál pro pejsky a pejskaře portál pro obchodníky a jejich zákazníky.Věřím,že se dá reklama umístit i jinam než na místo,kde by mělo být psáno o pejskovi,ko­čičce,koníkovi nebo jiném mazlíkovi.Věřím,že do budoucna bude i možnost si tu kterou reklamu i vypnout,tak jak je tomu možno i na jiných portálech,kdy po vyskočení oné reklamy se v jejím rohu objeví křížek a já ji mohu nechat zmizet,abych jí nebyl dále obtěžován.Miton svému klientovi vyjde vstříc tím,že se nám reklama objeví a zároveň se vyjde i vstříc nám uživatelům,že se na ni dále nebudeme muset soustředit.Zrovna zmiňovaná reklama na víno je toho důkazem.Místo fotek a zobrazení profilů černá okna,neodstra­nitelný rodokmen,bordel v přátelích,stále chybějící videa,ale dokola běžící lahve vína a tabulka čokolády(vidí­te,všimli jsme si anoncovaného produktu!!).Takže reklama ano,je to bohužel nutnost,ale při nefunkčnosti portálu spíš člověka nas… než osloví.
Ahojky, je to názor od názoru, někdo je rád, že má na profilu rodokmen někdo zase ne. Určitě pro nás, kdo máme pejska bez PP to je zbytečné. Proto bude udělána možnost si rodokmen skrýt. ;-) Tobě Ivčo děkuji za názor ohledně reklamy na tomto portálu. Bohužel bez reklamy by to nešlo. Hafoj a přeji všem krásné a pohodové Velikonoce :-DD
Ahojky, je to názor od názoru, někdo je rád, že má na profilu rodokmen někdo zase ne. Určitě pro nás, kdo máme pejska bez PP to je zbytečné. Proto bude udělána možnost si rodokmen skrýt. ;-) Tobě Ivčo děkuji za názor ohledně reklamy na tomto portálu. Bohužel bez reklamy by to nešlo. Hafoj a přeji všem krásné a pohodové Velikonoce :-DD
Ivonka (10.04.2009 18:16:40) napsal: supík (10.04.2009 18:06:41) napsal: Ivonka (10.04.2009 17:58:46) napsal: Ani v TV se nas nikdo nepta, jaka reklama se nam libi nebo ne. Jak tu bylo zmineno, z neceho tento portal musi fungovat a prakticky to byva z penez tech, co reklamy plati. Pochybuji, ze by byl nejaky utulek, ktery by si zde platil reklamu a na co? Na psy? to by mi prislo nevkusne. Tak si myslim, ze by trochu te tolerance nevadilo. Reklamu tady beru jakonutnost a nevsimam si ji, jsem tu pro jine veci..asi tak. No jo, ale v televizi můžu během reklamy přepnout program nebo si odskočit. /// TAk si odskocte i tady, nebo prepnete ;-) Já navíc preferuju vínko v nějakém tom sklípku, no a po takové návštěvě bych už asi souhlasil se vším, co se na Hafíkách děje.Nejsem proti reklamám jako takovým, ale mimo profil a pokud možno se vztahem ke zvířetům, ale ne jak zhubnout za měsíc 20 kg a přitom nedostat zácpu.
supík (10.04.2009 18:06:41) napsal: Ivonka (10.04.2009 17:58:46) napsal: Ani v TV se nas nikdo nepta, jaka reklama se nam libi nebo ne. Jak tu bylo zmineno, z neceho tento portal musi fungovat a prakticky to byva z penez tech, co reklamy plati. Pochybuji, ze by byl nejaky utulek, ktery by si zde platil reklamu a na co? Na psy? to by mi prislo nevkusne. Tak si myslim, ze by trochu te tolerance nevadilo. Reklamu tady beru jakonutnost a nevsimam si ji, jsem tu pro jine veci..asi tak. No jo, ale v televizi můžu během reklamy přepnout program nebo si odskočit. /// TAk si odskocte i tady, nebo prepnete ;-)
Ani v TV se nas nikdo nepta, jaka reklama se nam libi nebo ne. Jak tu bylo zmineno, z neceho tento portal musi fungovat a prakticky to byva z penez tech, co reklamy plati. Pochybuji, ze by byl nejaky utulek, ktery by si zde platil reklamu a na co? Na psy? to by mi prislo nevkusne. Tak si myslim, ze by trochu te tolerance nevadilo. Reklamu tady beru jakonutnost a nevsimam si ji, jsem tu pro jine veci..asi tak.
Reklam si zas až tak nevšímám,ale speciálně téhlé vínové..:D..jsem si všimla.Sice se to tu vážně ani trochu nehodí a dost to kazí dojem toho profilu,ale z něčeho tenhle portál fungovat musí.
No jo ale reklama na psí útulek zřejmě tolik nevynáší.
NEJENŽE TAM ZAVAZÍ RODOKMEN,KTERÝ NEJDE VYMAZAT ALE JEŠTĚ K TOMU TAM JE REKLAMA NA VÍNO!!!!!!!!!!­!!!!A NA PORTÁLU O ZVÍŘÁTKÁCH!!!!!!!!!!TO SE MI NELÍBÍ.JE TO NEVKUSNÉ!!!!!!!JINÁ REKLAMA,KTERÁ SE BUDE TÝKAT ZVÍŘÁTEK-VÝSTAV,ŮTULKŮ A POD.MI NEVADÍ.ZAMYSLETE SE,ZDA JE TO NUTNÉ,TAKOVÉ REKLAMY CO TAM DO TEĎ JSOU!!!DÍKY ZA NÁZORY.
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?