Diskuze Jak se vám líbí změna grafiky na úvodní stránce ?

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Obecně platí: NE KAŽDÁ ZMĚNA, JE ZMĚNA K LEPŠÍMU.
Majha (11.10.2010 20:56:26) napsal: Změna grafiky se mi líbí a rychle jsem si na ni zvykla;-) Bylo by moc fajn, kdyby nová zpráva svítila červeně jako tomu bylo dřív, lépe to upozorní a člověk to nepřehlédne;-) Dnes již nová zpráva svítí červeně, děkuji moc, takhle je to super!;-) ;-)
Ahoj, můžeš mi napsat nebo nejlépe poslat screenshot na e-mail, kde dochází k překrytí. Nikde jsem to bohužel nenašla. Děkuju Rexíkova panička (07.10.2010 01:04:20) napsal: Libí se mi změna grafiky a přesunutí některých funkcí a naopak jejich doplnění v nově vytvořeném panelu. Ale myslím, že by neměl překrývat hlavní panel.
Jerry (13.10.2010 14:15:25) napsal: Ahoj, můžeš mi napsat nebo nejlépe poslat screenshot na e-mail, kde dochází k překrytí. Nikde jsem to bohužel nenašla. Děkuju Ahoj, printscreen jsem Ti poslala na email.
Jééé, já sem ....moc dík, už to vidím....asi nějaký zatmění:-) :-) Na uvodni strance hned na hore pod boudickou,o psech,inzerce atd.... </blockquote>
Markéta a Lery (15.10.2010 17:47:15) napsal: Asi jsem slepá, já online uživatele nevidím nikde...Na jaké liště myslíte? Ať koukám jak koukám uživatele neidím. Na uvodni strance hned na hore pod boudickou,o psech,inzerce atd....
blick (15.10.2010 15:52:35) napsal: Trošku jsem to teď upravil, sice se on-line uživatelé pořád musí v té liště rozkliknout, ale jsou teď vidět všichni najednou a seřazení podle přezdívky. Asi jsem slepá, já online uživatele nevidím nikde...Na jaké liště myslíte? Ať koukám jak koukám uživatele neidím.
blick (15.10.2010 15:52:35) napsal: Trošku jsem to teď upravil, sice se on-line uživatelé pořád musí v té liště rozkliknout, ale jsou teď vidět všichni najednou a seřazení podle přezdívky. děkuji, je to mnohem lepší, jsou jak na dlani
Amy (21.10.2010 23:38:22) napsal: Tenhle nápad se mi líbí ;-) trochu chaos:-D
blick (15.10.2010 15:52:35) napsal: Trošku jsem to teď upravil, sice se on-line uživatelé pořád musí v té liště rozkliknout, ale jsou teď vidět všichni najednou a seřazení podle přezdívky. Tenhle nápad se mi líbí ;-)
Tess (15.10.2010 11:29:32) napsal: se mi líbí, ale vadí mi, že jsou on-line uživatelé pouze na liště. Přehlednější to bylo, když byli vyjmenovaní na hlavní stránce. Než se prokoušu ke hledaným kamarádům, zbytečně to dlouho trvá. Všechny nemám v přátelích a byla jsem zvyklá ráno mrknout a všechny pozdravit. Ostatní změny se mi líbí. Trošku jsem to teď upravil, sice se on-line uživatelé pořád musí v té liště rozkliknout, ale jsou teď vidět všichni najednou a seřazení podle přezdívky.
se mi líbí, ale vadí mi, že jsou on-line uživatelé pouze na liště. Přehlednější to bylo, když byli vyjmenovaní na hlavní stránce. Než se prokoušu ke hledaným kamarádům, zbytečně to dlouho trvá. Všechny nemám v přátelích a byla jsem zvyklá ráno mrknout a všechny pozdravit. Ostatní změny se mi líbí.
Změna grafiky se mi líbí a rychle jsem si na ni zvykla;-) Bylo by moc fajn, kdyby nová zpráva svítila červeně jako tomu bylo dřív, lépe to upozorní a člověk to nepřehlédne;-)
Libí se mi změna grafiky a přesunutí některých funkcí a naopak jejich doplnění v nově vytvořeném panelu. Ale myslím, že by neměl překrývat hlavní panel.
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?