Diskuze Jak soutěžit ?

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Dobrý den , jsem tu nová , ale moc se mi tu líbí , mám tu dva profily mých pejsků, bez kterých nedám ani ránu . Prožíváme spolu chvíle, o které bych se chtěla s vámi podělit , ale nevím jak ? Předem děkuji Valentýna
Dobrý den, ráda by jsem se zúčastnila nějaké soutěže na těchto stánkách, ale nevím jak na to . Prosím poraďte , děkuji
vali (14.06.2011 20:42:48) napsal: Dobrý den , jsem tu nová , ale moc se mi tu líbí , mám tu dva profily mých pejsků, bez kterých nedám ani ránu . Prožíváme spolu chvíle, o které bych se chtěla s vámi podělit , ale nevím jak ? Předem děkuji Valentýna Ahoj, když dáš -upravit profil- sjedeš dolů, někde tam najdeš vpravo "denček" klikneš na -editovat deníček- a dáš nový záznam, kde můžeš psát všechny zážitky tvého psa, co dnes dělala apod... Cokoliv... Soutěže se zúčastníš tak, že klikneš na hlavní stránce, kde najdeš někde tabulku se soutěží, klikneš na -soutěžit- a dál už budeš vědět;-) Hezký večer;-D
vali (14.06.2011 20:42:48) napsal: Dobrý den , jsem tu nová , ale moc se mi tu líbí , mám tu dva profily mých pejsků, bez kterých nedám ani ránu . Prožíváme spolu chvíle, o které bych se chtěla s vámi podělit , ale nevím jak ? Předem děkuji Valentýna články - psí příběhy - přidat psí příběh (v levo pod sloupečkem témat)
╰☆╮Labradůrci╰☆╮ (14.06.2011 20:50:44) napsal: Ahoj, když dáš -upravit profil- sjedeš dolů, někde tam najdeš vpravo "denček" klikneš na -editovat deníček- a dáš nový záznam, kde můžeš psát všechny zážitky tvého psa, co dnes dělala apod... Cokoliv... Soutěže se zúčastníš tak, že klikneš na hlavní stránce, kde najdeš někde tabulku se soutěží, klikneš na -soutěžit- a dál už budeš vědět;-) Hezký večer;-D U deníčku nemusíš ani dávat upravit profil ;-)
vali (14.06.2011 20:42:48) napsal: Dobrý den , jsem tu nová , ale moc se mi tu líbí , mám tu dva profily mých pejsků, bez kterých nedám ani ránu . Prožíváme spolu chvíle, o které bych se chtěla s vámi podělit , ale nevím jak ? Předem děkuji Valentýna Ahoj, když dáš -upravit profil- sjedeš dolů, někde tam najdeš vpravo "denček" klikneš na -editovat deníček- a dáš nový záznam, kde můžeš psát všechny zážitky tvého psa, co dnes dělala apod... Cokoliv... Soutěže se zúčastníš tak, že klikneš na hlavní stránce, kde najdeš někde tabulku se soutěží, klikneš na -soutěžit- a dál už budeš vědět;-) Hezký večer;-D
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?