Diskuze Jak správně vybrat koně?

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Hanii (26.05.2012 17:13:38) napsal: zdravím všechny a moc prosím aby se aspoň někdo ozval. Vybrala sem 17. letého valacha cca175 v kohoutku a za 12 000 z Ostravy. Nevím jestli mě jako 12. leté dívce bude stačit i když kdyby měl popř. Artrózu tak do 100cm skákat mohu takže asi výhodná koupě ne? Nejsem žádný závodník, ale chci nějakého koně miláčka rodiny. Takže pomůžete mi? Co si o tom myslíte a jak byste reagovali?? Prosím napište!! :)) S pozdravem Hana(12) Ahojky, koník by byl celkem dobrý, jen s tou artrózou opatrně,s ní nemůžeš určitě skákat jinak se časem může zhoršit a koník může být i nejezditelný, nevím v jakém stádiu ta arrtróza je, ale vezmi s sebou veterinárního lékaře, pokud o toho koníka moc stojíš. Jinak já být tebou hledám dál,mi také Bibinku hledali 2 roky než jsme něco našli.Přeji Ti pěkný den:D :D
Áňa&Sisi (01.06.2012 18:35:21) napsal: ta víška není tak velká.. záleží ne člověku.. či se mi líběj menší koně (já a ty) nebo ty větší :D Jo to je fakt na člověku, jak říkám velký by byl na mě :D a ne na člověka co je na to zvyklý:)
Na mém profilu je nový konik takže mi dištak pišta na téma KONĚ A JÁ:-) těším se na vás ahoj:-) :-D
ta víška není tak velká.. záleží ne člověku.. či se mi líběj menší koně (já a ty) nebo ty větší :D ♫ Adell ♫ (01.06.2012 16:47:42) napsal: Ahoj taky kupuju koníka a radím jestli to bude tvůj první koníček vybírej spíš takový ty dobráky co nemaj nebezpečný zlozvyky. Na nic nespěchej a snaž se postupovat pozvolna je lepší za koníkem třeba několikrát jet a koupit až po nějaký tý návštěvě, můžeš podle okolností přijet i neohlášeně.No prostě rači bejt trpělivá než se pak s koníkem trápit,:( taky si na nějakou z návštěv vem nějakého zkušeného koňáka,který může odhalit i to co majitel schválně neřek a před koupí je dobrý i veterinář. Hlavně dávej pozor po telefonu ti toho můžou navykládat jak je skvělej hodnej úžasnej a když řekneš že se na něj jedeš podívat: den před tím ho utahaj tak že další den bude fakt jak beránek zalíbí se ti pojedeš s nim domu na vyzkoušení a najednou nebudeš vědět co dělat :( Zkušenost mojí kamarádky (proto se hodí ta neohlášená návštěva) ;) Jinak nabídka moc dobrá šla bych do toho :))) I když na mě by byl možná přece jenom velkej XD :D Hodně štěstí
Ahoj taky kupuju koníka a radím jestli to bude tvůj první koníček vybírej spíš takový ty dobráky co nemaj nebezpečný zlozvyky. Na nic nespěchej a snaž se postupovat pozvolna je lepší za koníkem třeba několikrát jet a koupit až po nějaký tý návštěvě, můžeš podle okolností přijet i neohlášeně.No prostě rači bejt trpělivá než se pak s koníkem trápit,:( taky si na nějakou z návštěv vem nějakého zkušeného koňáka,který může odhalit i to co majitel schválně neřek a před koupí je dobrý i veterinář. Hlavně dávej pozor po telefonu ti toho můžou navykládat jak je skvělej hodnej úžasnej a když řekneš že se na něj jedeš podívat: den před tím ho utahaj tak že další den bude fakt jak beránek zalíbí se ti pojedeš s nim domu na vyzkoušení a najednou nebudeš vědět co dělat :( Zkušenost mojí kamarádky (proto se hodí ta neohlášená návštěva) ;) Jinak nabídka moc dobrá šla bych do toho :))) I když na mě by byl možná přece jenom velkej XD :D Hodně štěstí
Ahoj myslím si, že by ti stačit mohl.. jde také oto co je koník za plemeno a v jakém je celkovém stavu.. aby jsi si nekoupila koníka.. a pak na něm nemohla jezdit.. ale pokud je jinak v dobrém stavu a žádné parkůry po něm nechceš tak si myslím že by to šlo ;-) Hanii (26.05.2012 17:13:38) napsal: zdravím všechny a moc prosím aby se aspoň někdo ozval. Vybrala sem 17. letého valacha cca175 v kohoutku a za 12 000 z Ostravy. Nevím jestli mě jako 12. leté dívce bude stačit i když kdyby měl popř. Artrózu tak do 100cm skákat mohu takže asi výhodná koupě ne? Nejsem žádný závodník, ale chci nějakého koně miláčka rodiny. Takže pomůžete mi? Co si o tom myslíte a jak byste reagovali?? Prosím napište!! :)) S pozdravem Hana(12)
zdravím všechny a moc prosím aby se aspoň někdo ozval. Vybrala sem 17. letého valacha cca175 v kohoutku a za 12 000 z Ostravy. Nevím jestli mě jako 12. leté dívce bude stačit i když kdyby měl popř. Artrózu tak do 100cm skákat mohu takže asi výhodná koupě ne? Nejsem žádný závodník, ale chci nějakého koně miláčka rodiny. Takže pomůžete mi? Co si o tom myslíte a jak byste reagovali?? Prosím napište!! :)) S pozdravem Hana(12)
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?