Diskuze Jak to bylo s tím návrhem 50 piškotů z mého piškotového účtu??

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

tiez sme chceli poslat darceky este par priatelom, ale kedze piskotiky nepridelovali, mozeme o ich poslani akurat tak snivat… Theo, Čičo, Čiky a Sofia s panickou
Kdo setri, ma za tri :-DD njn, vsak oni se casem nejake piskoty, holky, nasbiraji, nebojte :o)) jinak darecky jsou kazdy den, predevcirem za 30, vcera a dnes za 15, denicek kazdy den za 5 a taky za bannery na odkazy ZOO az na dvou portalech tj 30/denne :o) Sumasumarum za den to je okolo 50 piskotku, ja myslim, ze to na nejeden darecek je, ne? :o)
aha, to možná bylo jednou … a ten se mi asi zase nepřičetl >-|
guiestka (10.04.2009 15:11:23) napsal: také bych nějaké potřebovala :-( navíc, píše se, že dáreček může být až za 50 piškotů … ale vždycky je tu od 10 až do 15 … a za poslední dny se mi dáreček nepřičetl :-| … s piškoty jsem na dně … já jsem našla ten dárek co byl teď naposled a ten byl za 30 piškotů
já bych piškoty zatim vůbec neřešila.. jak sem tu psala už někde jinde, tak mně se vůbec nepřičítaj piškoty za banner.. návštěvnost je ok, ale piškoty prostě nikde..
Ivonka (10.04.2009 18:07:15) napsal: Kdo setri, ma za tri :-DD njn, vsak oni se casem nejake piskoty, holky, nasbiraji, nebojte :o)) jinak darecky jsou kazdy den, predevcirem za 30, vcera a dnes za 15, denicek kazdy den za 5 a taky za bannery na odkazy ZOO az na dvou portalech tj 30/denne :o) Sumasumarum za den to je okolo 50 piskotku, ja myslim, ze to na nejeden darecek je, ne? :o) Ahojky, ono je dáreček každý den??????? To jsem nevěděla, myslela jsem že je jen když kolie nahoře napovídá? Sakra vůbec nevím kde ho hledat tak jdu na to :-¨)
včera jsme byli v Kauflandu, tam měli piškotků !! Když si koupíš velký balení, budeš jich mít doslova hafo >:) Pošli je kamarádům poštou, udělá jim to ještě větší radost.
pes Michal (11.04.2009 09:28:10) napsal: včera jsme byli v Kauflandu, tam měli piškotků !! Když si koupíš velký balení, budeš jich mít doslova hafo >:) Pošli je kamarádům poštou, udělá jim to ještě větší radost. Jsi úžasně vtipný pse Michale,ale ono tu teď o Tvůj skvělý humor nejde.Oni někteří uživatelé by rádi ony virtuální piškotky na virtuální dárečky pro své virtuální přátele víš?Věř,že tu nejsi jediný kdo ví co je to Kaufland a že tam prodávají dokonce i skutečné piškoty.Vůbec jsi mne dnes tímto příspěvkem nepobavil,tak jako jindy.Tak se polepši a krásné Velikonoce
no ja som piškóty nenašla od 8.4. a žiadna nápoveda kde ich mám hľadať nieje neviem ako iný ale ja som ju nemala už 4 dni. Nie že by som bez nich neprežila, ale keď sa dá tak si prilepším aby som mohla potešiť aspoň pár priateľov. Myslím že to nieje fér keď niekto nájde darček každý deň a druhý sa môže snažiť koľko chce a ako chce a aj tak mu to je na prd !
Dnes nebyl vubec navod na piškotovy darek, nebo byl? kdo poradi kde ho hledat? v posledni době i když jsme ho našli tak se nepřipsal, je to nějake divne.
pes Michal (11.04.2009 09:28:10) napsal: včera jsme byli v Kauflandu, tam měli piškotků !! Když si koupíš velký balení, budeš jich mít doslova hafo >:) Pošli je kamarádům poštou, udělá jim to ještě větší radost. Super nápad :-)
také bych nějaké potřebovala :-( navíc, píše se, že dáreček může být až za 50 piškotů … ale vždycky je tu od 10 až do 15 … a za poslední dny se mi dáreček nepřičetl :-| … s piškoty jsem na dně …
Riky a Terka (10.04.2009 13:28:31) napsal: Mám pocit že to byl Rival kdo toto nabízel, po pravdě ne že by se mi nehodili, do dnes nemůžu psát články, a řekněme si to otevřeně byl to můj jediný příjem piškotů, když nepočítám deníček a piškotky za bannery – z těch než bych ušetřila na dáreček tak dřív vyrostu :-) Chtěla jsem obdarovat přátelé pomlázkami a nemůžu protože jsem obdarovala sotva 4 a jsem bez piškotů… tak co přihodí mi piškotky :-)?? Prosím prosím o piškotky jsem zoufalá, tak jsem se těšila jak budu dávat dárečky a prd velebnosti :-(
Mám pocit že to byl Rival kdo toto nabízel, po pravdě ne že by se mi nehodili, do dnes nemůžu psát články, a řekněme si to otevřeně byl to můj jediný příjem piškotů, když nepočítám deníček a piškotky za bannery – z těch než bych ušetřila na dáreček tak dřív vyrostu :-) Chtěla jsem obdarovat přátelé pomlázkami a nemůžu protože jsem obdarovala sotva 4 a jsem bez piškotů… tak co přihodí mi piškotky :-)??
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?