Diskuze Jak založit rodinu

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Jessica (02.01.2011 17:36:55) napsal: Vpravo u zmenšené fotky profilu (kde máš počet bodů a zprávy) si dej "Nový profil psa" a automaticky se ti další vytvořený zařadí do "rodiny".
Ahoj, rodina se tvoří automaticky, pokud máš pod svým účtem více profilů. Ivka (04.01.2011 19:52:36) napsal: Jsem na Hafících nová.Jak mám založit rodinu poraďte Ivka děkuji??
Ivka (04.01.2011 19:52:36) napsal: Jsem na Hafících nová.Jak mám založit rodinu poraďte Ivka děkuji?? Rodinu založíš jakmile máš více než jeden profil.A nebo stačí jeden ? To nevim
Štěpán (02.01.2011 19:12:10) napsal: Asi jako že tu má profil Váš známý a Vy se s ním chcete spojit ? taky si myslím že myslí todle ale to nejde:_/
Jsem na Hafících nová.Jak mám založit rodinu poraďte Ivka děkuji??
cituska (02.01.2011 19:16:38) napsal: pro "Jessicu"- omlouvám se, rada byla správná ale naskočilo to o hodně později.:-DD :D :-) ;-D Děkuji za dobrou radu,rádců by bylo třeba,někdy si s něčím vůbec neporadím,ale teď vím ,kam si napsat.Šťastný Nový rok V pořádku. I tobě šťastný Nový rok.
pro "Jessicu"- omlouvám se, rada byla správná ale naskočilo to o hodně později.:-DD :D :-) ;-D Děkuji za dobrou radu,rádců by bylo třeba,někdy si s něčím vůbec neporadím,ale teď vím ,kam si napsat.Šťastný Nový rok
cituska (02.01.2011 19:12:46) napsal: pro: "Jessica" --:_přesně podle návodu jsem založila nový profil psa.To jsem ale nechtěla.Je ještě jiná rada??Ale i tak děkuji8-} Jiná rada? Nemám, nechápu tě. Nevím, co si přestavit pod pojmem "založit rodinu". Můžeš mi popsat, co to je za fci, jak to má vypadat, apod.?
pro: "Jessica" --:_přesně podle návodu jsem založila nový profil psa.To jsem ale nechtěla.Je ještě jiná rada??Ale i tak děkuji8-}
Asi jako že tu má profil Váš známý a Vy se s ním chcete spojit ?
cituska (02.01.2011 19:08:24) napsal: To není ono.Založila jsem tak nový profil psa a to nechci.Nějak to budu muset zrušit a zkusit jiný doporučený návod,jak založit rodinu. Čékám na radu:_/ Cituška A jak to tedy myslíš, "založit rodinu"? Nějak nevím, co si pod tím termínem představit...
cituska (02.01.2011 19:05:36) napsal: To není ono.Založila jsem tak nový profil psa a to nechci.Nějak to budu muset zrušit a zkusit jiný doporučený návod,jak založit rodinu. Čékám na radu:_/ Cituška
cituska (02.01.2011 16:02:52) napsal: Nevím jak v Hafících založit rodinu.Nikde jsem to nevyčetla a to jsem prolistovala hodně stránek.Kdo poradí-děkuji-Cituška Vpravo u zmenšené fotky profilu (kde máš počet bodů a zprávy) si dej "Nový profil psa" a automaticky se ti další vytvořený zařadí do "rodiny".
Nevím jak v Hafících založit rodinu.Nikde jsem to nevyčetla a to jsem prolistovala hodně stránek.Kdo poradí-děkuji-Cituška
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?