Diskuze Jak získat odznáčky?

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Ahoj, mnoho uživatelů již má odznáčky. Já jsem již na Moje ID zadala oba 2 kódy, ale odznáčky pořád nikde... Jak je mám získat? Děkuji, Vailer a mazlíci :)
JF, máš pravdu. Vše co píšeš, je v plánu. Bude to provedeno současně se změnou grafiky středu webu. JF (26.05.2015 03:19:54) napsal: Ak tomu teda tak je a mojeID sa už nepoužíva, nebolo by dobré odstrániť túto možnosť prihlasovania? I tak prihlasovanie ani nefunguje, končí bielou stránkou bez prihlásenia. A samozrejme odstrániť aj ikonku s počtom overených užívateľov, zbytočne to potom matie nových ľudí čo zavítajú na hafíkov.
Ak tomu teda tak je a mojeID sa už nepoužíva, nebolo by dobré odstrániť túto možnosť prihlasovania? I tak prihlasovanie ani nefunguje, končí bielou stránkou bez prihlásenia. A samozrejme odstrániť aj ikonku s počtom overených užívateľov, zbytočne to potom matie nových ľudí čo zavítajú na hafíkov. Kate (25.05.2015 12:41:33) napsal: Hafoj, přihlašování pomocí MojeID na Hafici.cz již nevyužíváme, tedy i odznáček ověřeného uživatele na Váš profil není udělován. Tento způsob běžel v roce 2012 (2013).
Hafoj, přihlašování pomocí MojeID na Hafici.cz již nevyužíváme, tedy i odznáček ověřeného uživatele na Váš profil není udělován. Tento způsob běžel v roce 2012 (2013). Vailer (01.05.2015 16:07:03) napsal: Ahoj, mnoho uživatelů již má odznáčky. Já jsem již na Moje ID zadala oba 2 kódy, ale odznáčky pořád nikde... Jak je mám získat? Děkuji, Vailer a mazlíci :)
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?