Diskuze jak získat výhru ze soutěže?

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Prosím o radu vyhrála jsem první místo v soutěži a mám nárok na dva produkty od firmy Arpalit. Nevím jak si výrobky objednat nebo jak je získat. Když vhodím zboží do košíku, tak mi naskočí jiná internetová stránka a chce to po mě platbu.... Co s tím.. Prosím poraďte ať můj hafan nepřijde o dáreček!! !! !! !! :(
Lucik (22.06.2012 22:46:33) napsal: Prosím o radu vyhrála jsem první místo v soutěži a mám nárok na dva produkty od firmy Arpalit. Nevím jak si výrobky objednat nebo jak je získat. Když vhodím zboží do košíku, tak mi naskočí jiná internetová stránka a chce to po mě platbu.... Co s tím.. Prosím poraďte ať můj hafan nepřijde o dáreček!! !! !! !! :( Nebo napiš přímo adminům ať ti poradí
Pokud vím,tak admini vždy napíšou buď do Sz nebo na email,takže vyčkej.
Lucik (22.06.2012 22:46:33) napsal: Prosím o radu vyhrála jsem první místo v soutěži a mám nárok na dva produkty od firmy Arpalit. Nevím jak si výrobky objednat nebo jak je získat. Když vhodím zboží do košíku, tak mi naskočí jiná internetová stránka a chce to po mě platbu.... Co s tím.. Prosím poraďte ať můj hafan nepřijde o dáreček!! !! !! !! :( Někde na těch stránkách by měl být kontakt na ně a tam internetová adresa a nebo telefon, tak bych se zeptal přímo jich.
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?