Diskuze Jak změnit profil zpět na skutečný?

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

koně.z.toronta 24.5–3.6 09 jsem pryč (19.05.2009 19:50:38) napsal: hlasy..teda jablíčka ;-D Ano, měli by zůstat, ale budete tedy v jiném TOP 100. :-) Admin
Moc děkuji za odpověď..a kdybych teda někam psala, že chci přeřadit koníka z virtuálních na skutečného, zůstanou mu hlasy které má? Děkuji odpověď .;-) Nikola (18.05.2009 15:02:15) napsal: koně.z.toronta (12.05.2009 17:58:40) napsal: A může se teda i virtuápní zvíře umístit a získat tak pohárek nebo medaili jako skutečná zvířata? Děkuji za odpověď. Nikola (12.05.2009 10:43:18) napsal: Čtěte prosím diskuzi a nezakládejte nová témata, která se tu již řeší. Top 100 umístění pro virtuální koně je jiné, není prozatím vidět. Admini předělávají profily na virtuální, pokud je to jinak pište na info@konic­ci.cz Admin Bohužel, nejde to, virtuální koně nemají své TOP 100 viditelné, je to zatím jen podle pořadí. Ale určitě až to bude hotové, dáme vám to všem vědět.:D Admin
koně.z.toronta (12.05.2009 17:58:40) napsal: A může se teda i virtuápní zvíře umístit a získat tak pohárek nebo medaili jako skutečná zvířata? Děkuji za odpověď. Nikola (12.05.2009 10:43:18) napsal: Čtěte prosím diskuzi a nezakládejte nová témata, která se tu již řeší. Top 100 umístění pro virtuální koně je jiné, není prozatím vidět. Admini předělávají profily na virtuální, pokud je to jinak pište na info@konicci.cz Admin Bohužel, nejde to, virtuální koně nemají své TOP 100 viditelné, je to zatím jen podle pořadí. Ale určitě až to bude hotové, dáme vám to všem vědět.:D Admin
koně.z.toronta (12.05.2009 17:58:40) napsal: A může se teda i virtuápní zvíře umístit a získat tak pohárek nebo medaili jako skutečná zvířata? Děkuji za odpověď. Bohužel, nejde to, virtuální koně nemají své TOP 100 viditelné, je to zatím jen podle pořadí. Ale určitě až to bude hotové, dáme vám to všem vědět.:D Admin
A může se teda i virtuápní zvíře umístit a získat tak pohárek nebo medaili jako skutečná zvířata? Děkuji za odpověď. Nikola (12.05.2009 10:43:18) napsal: Čtěte prosím diskuzi a nezakládejte nová témata, která se tu již řeší. Top 100 umístění pro virtuální koně je jiné, není prozatím vidět. Admini předělávají profily na virtuální, pokud je to jinak pište na info@konicci.cz Admin
Čtěte prosím diskuzi a nezakládejte nová témata, která se tu již řeší. Top 100 umístění pro virtuální koně je jiné, není prozatím vidět. Admini předělávají profily na virtuální, pokud je to jinak pište na info@konicci.cz Admin
Dobrý den, při kontrole a přičtení bodů za vyplněný profil…mi někdo přeřadit koně ze skutečných na virtuální. Ale mně už to nejde přeřadit zpět! A ještě mi to hoásí, že jsou v TOP 100 umístěni, ale nikde je nevidím! a žádnou TOP 100 pro virtuální zvířata neznám… a jestli je, můžu se pak umístit a získat medaili nebo pohárek? (vždy v měsíčním umístění…)Děkuji pokud by se našel někdo kdo by mi odpověděl. :-|
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?