Diskuze Jake granule pro nemeckeho ovcaka

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Amy (08.02.2014 08:25:38) napsal: Kvalitní granule jsou např. Acana, Artemis, Canine Caviar, Orijen...vyhnout se takovým, jako jsou Eucanuba, Royal Canin, Hill's, Pro Plan. Dobrý den, my třeba krmíme naše německého ovčáka granulemi Brit premium + mu občas uděláme krmné těstoviny.
Jana (07.02.2014 18:56:16) napsal: Dobry den, mam doma 1,5 rocniho nemeckoho ovcaka. Nema zadne zvlastni zamereni. Mohli byste mi prosim poradit, jaka znacka granuli by byla pro nej nejvhodnejsi? Dekuji za odpovedi. Kvalitní granule jsou např. Acana, Artemis, Canine Caviar, Orijen...vyhnout se takovým, jako jsou Eucanuba, Royal Canin, Hill's, Pro Plan.
Dobry den, mam doma 1,5 rocniho nemeckoho ovcaka. Nema zadne zvlastni zamereni. Mohli byste mi prosim poradit, jaka znacka granuli by byla pro nej nejvhodnejsi? Dekuji za odpovedi.
Clinivet je super krmivo, které obsahuje hnědou neloupanou rýži http://www.nakrmme.cz/produkty/psi/krmiva-psi/clinivet/?pageNo=1& nebo Profine, které obsahuje okolo 60% masa a rýži http://www.nakrmme.cz/produkty/psi/krmiva-psi/profine/
Jana (07.02.2014 18:56:16) napsal: Dobry den, mam doma 1,5 rocniho nemeckoho ovcaka. Nema zadne zvlastni zamereni. Mohli byste mi prosim poradit, jaka znacka granuli by byla pro nej nejvhodnejsi? Dekuji za odpovedi. Pokud chcete pro svého psa jen to nejlepší, tak se mrkněte na bezobilné tzv. GRAIN FREE granulky. Mezi ně patří: Acana (bezobilná řada), Taste Of The Wild, Artemis, Woflsblut atd. podívejte se na web www.granule.cz. My krmíme Brity, které jsou taky dobré (lepší je Brit Care), ale musím říct, že i prémiová řada je dobrá. ;) Pak jsou dobré i Profine, Ontario, ale ty už obilovinu v sobě mají. Nebo BARFujte... Vyjde to prý levněji než granule a pes bude šťastný, přece jen to je masožravec a ve volné přírodě by nežral kukuřici či co... ;) Ale zase to potřebuje trochu času a mít na to mrazák. ;-)
Jana (07.02.2014 18:56:16) napsal: Dobry den, mam doma 1,5 rocniho nemeckoho ovcaka. Nema zadne zvlastni zamereni. Mohli byste mi prosim poradit, jaka znacka granuli by byla pro nej nejvhodnejsi? Dekuji za odpovedi. Acana,Taste of the wild, Orijen... popř.BARF :-)
Ahoj souhlasím s Vámi že nejlepší granule asi jsou od značek jako Acana, Taste of the wild, Belcando, N&D grain free, Arden atd.. ale ty jsou pro většinu chovatelů totálně mimo rozpočet, ještě k nim řadím granule od značky Eucanuba, paní Amy, proč jsou podle vás eucanuba špatné ? Podle mě patří k těm nejlepším. Granule značky Brit podle mě tvoří takový střed a optimální vyvážení poměru kvalita/cena. Přikládám ještě svůj dotaz, nesetkal jste se někdo s těmito granulemi ?http://www.heapco.cz/chovatelske-potreby/krmeni-pro-psy/nutrican-adult-large-pro-dospele-psy-velkych-plemen-15kg.html Záhadnou cestou se ke mě dostaly, nevypadají nejhůř i když už jsem viděla o dost kvalitnější. Co si o nich myslíte ? Děkuji za názor.
(21.04.2014 14:12:28) napsal: ...Nebo BARFujte... Vyjde to prý levněji než granule a pes bude šťastný, přece jen to je masožravec a ve volné přírodě by nežral kukuřici či co... ;) Ale zase to potřebuje trochu času a mít na to mrazák. ;-) Zcela souhlasím....Ono se to zpočátku zdá složité, člověk si myslí, co všechno se musí k BARF stravě přidávat, sestavovat jídelníček, aby byl pestrý, ale když se pro to člověk rozhodne, je to tak o týdnu až dvou, než si na to člověk úplně v pohodě zvykne a dělá už vše automaticky. Těch doplňků, co by se měly - alespoň štěňatům - přidávat není tolik...já dávám pangamin, od PetVet přípravek na klouby, párkrát do týdne řasy... No a příprava každodenního krmení mi zabere ani ne 5 minut takže žádná ztráta času a mám dobrý pocit, že dělám něco pro psí zdraví.;-) Pokud už ale člověk trvá na granulích, tak bych určitě volila něco, co je vyráběné formou extruze a ne lisováním... A určitě s vysokým podílem masa
Dobrý den, nevím jak moc považujete za kvalitní tyto granulehttp://www.equiservis.cz/VYBAVENI-PRO-KONE/POTREBY-PRO-PSY/KRMIVA-PRO-PSY/Calibra-Adult-15kg.html ale já s nimi mám dobrou zkušenost. Neříkám, že jsou nejlepší, ale našemu psíkovi prostě sedli nejlíp, a to jsme vyzkoušeli i fakt kvalitní značky jako K9 a acana. Holt každý psík je jiný a ne každému sedne vše i když se jedná o kvalitní produkty. Letos v létě chci začít barfovat, tak kdybyste měli nějaké tipy pro začátečníka budu ráda. Přeji hezký den.
Tak nám vyhovují granule brit.https://www.zooo.cz/brit-premium-sport-15-kg-P7109/
Jana (07.02.2014 18:56:16) napsal: Dobry den, mam doma 1,5 rocniho nemeckoho ovcaka. Nema zadne zvlastni zamereni. Mohli byste mi prosim poradit, jaka znacka granuli by byla pro nej nejvhodnejsi? Dekuji za odpovedi. My krmili NO do 2 let Brit Care Junior Large Breed a teď dospěláckou verzi BC Large Breed. Pes vypadá spokojeně, srst má krásnou, netloustne/nehubne, takže za nás spokojenost :)
Husse valp vám mohu s klidem doporučit, také jsme s nimi krmili štěně( labradora), nyní už krmíme husse pro dospělé psy.
TeriTuc (10.01.2018 21:16:58) napsal: Dobrý den, mám 9 týdenní štěňátko německého ovčáka. Četla jsem si pár článku a zjistila jsem, že štěňátka potřebují velmi kvalitní krmivo, aby správně a rovnoměrně rostla a v pozdějším věku neměla problémy s klouby. Čím vaše pejsky krmíte vy? Ráda bych dostala pár rad od zkušenějších majitelů, čím Kirinku krmit, aby byla hezky zdravá.  Muzete zkusit Husse, britcare, acanu, tasteofwild, orijen.. Granule jsou to kvalitní, ale cenově dražší než ty ze supermarketu. Všechny jsem je nezkoušela ale jednou jsme měli doma pytlík husse valp mini a ty psovi moc chutnaly.
Muzete zkusit Husse, britcare, acanu, tasteofwild, orijen.. Granule jsou to kvalitní, ale cenově dražší než ty ze supermarketu. Všechny jsem je nezkoušela ale jednou jsme měli doma pytlík husse valp mini a ty psovi moc chutnaly.
Lalinka (15.01.2018 21:39:53) napsal: Které konkrétně kupujete? Známi si tuto značku také pochvalují, uvažuju že také vyzkouším. Teď mají psi eukabanu, ale moc jim nejede. Teď mají mix kuřecího a vepřového masa, také mělo velký úspěch jehněčí s rýží. Konkrétněhttps://czech.husse.com/lamm-ris-giant-4148 To jsme kupovali v době kdy měl pejsek problémy se zažíváním.
Daniel (14.01.2018 22:52:30) napsal: Husse valp vám mohu s klidem doporučit, také jsme s nimi krmili štěně( labradora), nyní už krmíme husse pro dospělé psy. Které konkrétně kupujete? Známi si tuto značku také pochvalují, uvažuju že také vyzkouším. Teď mají psi eukabanu, ale moc jim nejede.
Dobrý den, mám 9 týdenní štěňátko německého ovčáka. Četla jsem si pár článku a zjistila jsem, že štěňátka potřebují velmi kvalitní krmivo, aby správně a rovnoměrně rostla a v pozdějším věku neměla problémy s klouby. Čím vaše pejsky krmíte vy? Ráda bych dostala pár rad od zkušenějších majitelů, čím Kirinku krmit, aby byla hezky zdravá. 
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?