Diskuze Jaké jméno?

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

aniora (04.08.2012 17:10:35) napsal: Dostanu kotě a chtěla bych mu vybrat jméno. Jaké jméno byste si vybraji mezi těmihly8-} Kulíšek Tobby Chicco (Čiko) Miky (Maiky) Pepa Denny (Deny) Chuckie (Čaki) Whiskey (Wisky) Tom Snoopy Cherry Macík Dino Bingo Bonus (Divné jméno) Ferda Buddy (Bady) Šmudla Děkuji za vaše tipy a můžete napsat, která jména se vám líbí.:D čiko,čaký
aniora (04.08.2012 17:10:35) napsal: Dostanu kotě a chtěla bych mu vybrat jméno. Jaké jméno byste si vybraji mezi těmihly8-} Kulíšek Tobby Chicco (Čiko) Miky (Maiky) Pepa Denny (Deny) Chuckie (Čaki) Whiskey (Wisky) Tom Snoopy Cherry Macík Dino Bingo Bonus (Divné jméno) Ferda Buddy (Bady) Šmudla Děkuji za vaše tipy a můžete napsat, která jména se vám líbí.:D Mě se nejvíce líbí Tobby :-) :D
Ahoj dala bych mu jméno Miki nebo Denny :-) :-) :-) :-) ;-)
aniora (04.08.2012 17:10:35) napsal: Dostanu kotě a chtěla bych mu vybrat jméno. Jaké jméno byste si vybraji mezi těmihly8-} Kulíšek Tobby Chicco (Čiko) Miky (Maiky) Pepa Denny (Deny) Chuckie (Čaki) Whiskey (Wisky) Tom Snoopy Cherry Macík Dino Bingo Bonus (Divné jméno) Ferda Buddy (Bady) Šmudla Děkuji za vaše tipy a můžete napsat, která jména se vám líbí.:D Mne se libi Dexik,Morganek,Dušanek,Murik,Ferdinand,vasilij.
Nakonec to bude holka Už jsem viděla bude krásně černobílá...;-D
Dostanu kotě a chtěla bych mu vybrat jméno. Jaké jméno byste si vybraji mezi těmihly8-} Kulíšek Tobby Chicco (Čiko) Miky (Maiky) Pepa Denny (Deny) Chuckie (Čaki) Whiskey (Wisky) Tom Snoopy Cherry Macík Dino Bingo Bonus (Divné jméno) Ferda Buddy (Bady) Šmudla Děkuji za vaše tipy a můžete napsat, která jména se vám líbí.:D
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?