Diskuze Jaké kočičí konzervy jsou nejlepší?

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Já svým kočičkám dávám Brit Caže a musím říct že jsem moc spokojená:-)
Tribitka (22.09.2010 19:40:56) napsal: Dobrý den, chtěla jsem se zeptat jaké konzervy pro kočky byste doporučili? A jaké ne? Já osobně mám velmi dobrou zkušennost s konzervami od Brit Care. Dáváte je také někdo? Díky všem za reakce. My máme dobrou zkušenost s konzervami od Bozity, Felix a Animonda. neumím si představit krmit brit konzervami. Máme 9 kočiček a asi bych musela vykrást banku :-) na výstavě jsme zkoušeli konzervy od Aplaws, a náš puberťácký syn nám jednu snědl. Prý to kočce nedá, že to strašně voní.;-) :D
jesetyrek (12.11.2010 21:55:05) napsal: My máme dobrou zkušenost s konzervami od Bozity, Felix a Animonda. neumím si představit krmit brit konzervami. Máme 9 kočiček a asi bych musela vykrást banku :-) na výstavě jsme zkoušeli konzervy od Aplaws, a náš puberťácký syn nám jednu snědl. Prý to kočce nedá, že to strašně voní.;-) :D Ježíš, tak to mě ještě nenapadlo si dát kočičí konzervičku! :-D Teda je fakt, že ty Brit Care konzervičky taky docela hezky voní.
Tribitka (22.09.2010 19:40:56) napsal: Dobrý den, chtěla jsem se zeptat jaké konzervy pro kočky byste doporučili? A jaké ne? Já osobně mám velmi dobrou zkušennost s konzervami od Brit Care. Dáváte je také někdo? Díky všem za reakce. Mi konzervy nedáváme ,ale když jsme dávali tak Whiskas;-)
My papáme taky Brit Care a ještě Gourmet.Ty nám chutnají.
Dáváme kočkám konzervy Misha a Miglior Gatto. Ale naše kočky jedí všechny konzervy.
Tribitka (22.09.2010 19:40:56) napsal: Dobrý den, chtěla jsem se zeptat jaké konzervy pro kočky byste doporučili? A jaké ne? Já osobně mám velmi dobrou zkušennost s konzervami od Brit Care. Dáváte je také někdo? Díky všem za reakce. Gourmet a nebo whiskas králík;-)
Tribitka (22.09.2010 19:40:56) napsal: Dobrý den, chtěla jsem se zeptat jaké konzervy pro kočky byste doporučili? A jaké ne? Já osobně mám velmi dobrou zkušennost s konzervami od Brit Care. Dáváte je také někdo? Díky všem za reakce. Zdravím, my taky dáváme Brití konzervy. Ty s tuňákem a krocanem, nebo dokonce i psí Brit Boutiques Gourmandes, jsou ze 100% masa a tak chutnají i kočkám...
podívat se na složení a kupovat ty, co obsahují nejvíce masa a pokud možno žádné obilniny! ONTARIO - kvalitní 90% masa 20Kč 415g, FELIX, pak dražší PORTA 21. Od Gimpetu SHINY CAT moc chutná konzervička.
Dobrá je Animonda. Je tam jen maso, žádné obiloviny, už to máme po několikáté a když jsem to dnes večer rozdělávala, měla jsem co dělat, abych to nezblajzla místo toho mého chleba s máslem:-D Skutečně to krásně voní a jsou tam kousíčky masa. Stála 42 kč 400g. Mnohem lepší než whiskas nebo gourmet se 4% masa.
Andulka (13.02.2013 00:23:43) napsal: Dobrá je Animonda. Je tam jen maso, žádné obiloviny, už to máme po několikáté a když jsem to dnes večer rozdělávala, měla jsem co dělat, abych to nezblajzla místo toho mého chleba s máslem:-D Skutečně to krásně voní a jsou tam kousíčky masa. Stála 42 kč 400g. Mnohem lepší než whiskas nebo gourmet se 4% masa. Ano, zpočátku jsem si myslela, že Gourmet bude z čistého masa. Jen co jsem si přečetla složení v TESCU udělalo se mi špatně. Myslím, že jediný výrobek od Puriny, které napotkalo maso je ProPlan, ale i tak 20 procent masa je pro kočku strašně málo8-} Jenže ty granule jsou šíleně drahé:_/ Já chci své kočule koupit granule Taste Of The Wild s přírodní rybou;-) Když si to tak porovnám s Pro Planem, tak by hned ležel někde v Kauflandu za regálem:-DD Proplan: 1,5,-Kg - 208,-Kč Taste of the Wild 2,3kg - 311,-Kč Raději budu platit za pravé maso než za obilí 8-} 8-}
Naše kočky dřív snědly všechno od kapsiček až po jakékoli granulky. Bohužel jsou poslední dobou vybíravé a člověk se jim ničím nezavděčí :-D Koukala jsem na ty konzervy od husse a dost uvažuju, že si nechám nějaké polsat + vzorek granulí. Momentálně krmím britem, ale kočkám už moc nešmakuje, na husse čtu dobré recenze i obsah vypadá kvalitně. Vkladám do značky velké naděje. Už nevím co si s těma vybíravkama počít.
 Hledám kapsičky pro naši rozmazlenou kočku. Prskne a nic hnusného nechce. Problém je v tom, že asi těžko někdo pozná složení kapsiček. Jakmile cítí njakou umělotinu, pohrdne tím. Granule to samé..
MOhla bych vědět, co je to za značku a kde je k dostání ? To je teď něco nového ? Já znám akorát proplanky a pak pedigree.
Konzervy jsem nikdy předtím nekupovala, ale když jsem narazila na husse a viděla složení a obsah konzervy, tak sem tam tomu našemu Kubíkovi zpestřím jídelníček a dám mu konzervu. Nejvíc mu šmakuje ta makrela v želé, to jak slyší a vidí, že otvírám konzervu, tak se o mě otírá, vříská na mě a nemůže se dočkat. Nechám tu odkaz pro ty, co tu značku neznají www.czech.husse.com/makrill-i-gele-1030
Tribitka (22.09.2010 19:40:56) napsal: Dobrý den, chtěla jsem se zeptat jaké konzervy pro kočky byste doporučili? A jaké ne? Já osobně mám velmi dobrou zkušennost s konzervami od Brit Care. Dáváte je také někdo? Díky všem za reakce. Brit Care dávám taky a kocouroj moc chutnaj. Příchutě střídám a se žádnou neměl problém.
Super, díky Kristy za tip. Dívala jsem se, že mají i speciální granule pro kočky s nadváhou, která trpí ta naše druhá starší, takže té jsem objednala ty a pro tu mladší jsem vzala ty klasické a konzervu, tak jsem zvědavá, jak se to osvědčí a jestli čičině půjde váha dolů. Super je i to, že je doprava zdarma.
Nám chutnají skoro všechny konzervy!! Moje kočka by sežrala konzervu i za 4 koruny:-) ona je totiž strašně žravá, doma ji říkám žiravina:-DD Vyzkoušela jsem Whiskas, Kitekat, Louisa, Dibaq atd. Sice nic moc kvalita, ale hlavně, že kočině chutná;-) Ona totiž prospívá na všem možným;-D
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat jaké konzervy pro kočky byste doporučili? A jaké ne? Já osobně mám velmi dobrou zkušennost s konzervami od Brit Care. Dáváte je také někdo? Díky všem za reakce.
S kapsičkama a konzervama Brit Care mám taky super zkušenost, náš kočičák se vždycky oblizoval až za ušiskama. Zkoušeli jsme jich víc, nicméně jeho úplnej favorit byla kombinace tuňáka s lososem. Když k nám přijela na návštěvu mamka, vždycky mu vozila nějakou mňamku jako pozornost (byl to náš rozmazlenej miláček, no) - většinou maso z polívky, občas ale takhle přivezla i nějakou kapsičku, co koupila v supermarketu (whiskas, kitekat atd.).. no a ten holomek k tomu dvakrát čuchnul, blíznul si a odkráčel.. pánovi to nebylo dost dobrý. :D
Majki636 (08.04.2018 14:23:18) napsal: MOhla bych vědět, co je to za značku a kde je k dostání ? To je teď něco nového ? Já znám akorát proplanky a pak pedigree. Jestli Majko myslíš Husse, tak je to švédské krmivo, které už se nějakou dobu prodává, akorát u nás se o něm moc neví, protože nemá zas tak masivní propagaci, jako třeba purina, což je škoda, protože husse je mnohem kvalitnější. Jejich granule obsahují mnohem větší poměr masa a vlákniny, je vidět, že na ničem nešetří, což se o jiných značkách říci nedá.
Vandička (15.02.2018 08:01:17) napsal:  Hledám kapsičky pro naši rozmazlenou kočku. Prskne a nic hnusného nechce. Problém je v tom, že asi těžko někdo pozná složení kapsiček. Jakmile cítí njakou umělotinu, pohrdne tím. Granule to samé.. My máme doma dvě kočky z útulku a krmíme granule Husse nebo Taste of Wild + kapsičky dáváme na chuť za odměnu, kupuju obyčejného felixe, ale kočkám nejvíc šmakuje tato konzervahttps://czech.husse.com/pate-duck-salomon kachna losos. Chceme je krmit kvalitně, ale primárně mají suché granule a po těchto jsou zdravý, krásný a lesknou se, jiné granule jim moc nejely
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?