Diskuze Jaké máte zkušenosti s kočkou domácí na zahradě?

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

LuciusWlk (23.06.2015 18:51:28) napsal: Dobrý den, potřeboval bych trošku poradit od zkušenějších chovatelů, kteří mají kočičku doma, ideálně v domku. Můj veliký sen je, mít doma bílou tureckou angoru. Bydlíme ale v domku, a ten je v létě v podstatě pořád otevřený. Pouštíte své domácí kočičky ven? Bohužel bydlíme u cesty. Cesta je sice na opačné straně než vchod a zahrada, ale přece. V okolí jsou venkovní kočky snad v každém domě. Mám obavy, aby se případně nezatoulala. Možná kastrace, která jí/ho zbaví touhy po záletech?! A držet kočičku za každou cenu doma, když jsme třeba celý den venku na zahradě, aby na nás koukala v okně, se mi moc nezamlouvá. Je to dilema. Jak řešíte třeba dovolenou? Berete čičinu s sebou? Venkovní kočka není problém, měli jsme krásného černého kocoura, byl to místní kápo, ale bohužel jej vyzvala na souboj FIP a to byl poněkud nečestný boj. Bez miciny to není ono a tak… :D . Předem děkuji za jakoukoli radu. Před lety jsem měla perskou kočičku měli jsme ji doma, ale mohla na zahradu, když byl někdo doma. Když jsme byli všichni pryč, kočičku jsme zavírali. Domek jsem měli situovaný stejně jako vy, a kočička se bohužel nedožila ani prvního roku...:-/. Přejelo ji auto a to jsem ani nebydleli u nijak zvlášt frekventované silnice (uprostřed zástavby rodinných domů). Oproti tomu obyčejná kočka domácí s námi byla krásných 8 let (pak někam zmizla) a to byla venku pernamentně... Podle mě kočky, které nejsou zvyklé žít venku, nejsou tak ostražité...
Dobrý den, vlastním dvouměsíčního kocourka a on tráví svůj veškerý čas venku na zahradě. Bydlím na vesnici, kde projede max. 10aut/den. Takže se nebojím, že by měho miláčka něco přejelo. Ikdyž zatím je ještě malé koťátko a nikam se nám netoulá (a doufám, že ani nebude), přemýšlím, jak to zařídím. Doufám, že jsem Vám alespoň trošku pomohla. Příjemný den přeje Zuzka.
Dobrý den, potřeboval bych trošku poradit od zkušenějších chovatelů, kteří mají kočičku doma, ideálně v domku. Můj veliký sen je, mít doma bílou tureckou angoru. Bydlíme ale v domku, a ten je v létě v podstatě pořád otevřený. Pouštíte své domácí kočičky ven? Bohužel bydlíme u cesty. Cesta je sice na opačné straně než vchod a zahrada, ale přece. V okolí jsou venkovní kočky snad v každém domě. Mám obavy, aby se případně nezatoulala. Možná kastrace, která jí/ho zbaví touhy po záletech?! A držet kočičku za každou cenu doma, když jsme třeba celý den venku na zahradě, aby na nás koukala v okně, se mi moc nezamlouvá. Je to dilema. Jak řešíte třeba dovolenou? Berete čičinu s sebou? Venkovní kočka není problém, měli jsme krásného černého kocoura, byl to místní kápo, ale bohužel jej vyzvala na souboj FIP a to byl poněkud nečestný boj. Bez miciny to není ono a tak… :D . Předem děkuji za jakoukoli radu.
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?