Diskuze Jaké plemeno...??

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Ahoj naco by jsem se mela zeptat při koupi koně.Ohledne zdravotní stánky ..aTd..?? děkuju za oTpoVěď..!??? ;-)
KaCik259 (21.10.2010 19:10:43) napsal: Ahoj naco by jsem se mela zeptat při koupi koně.Ohledne zdravotní stánky ..aTd..?? děkuju za oTpoVěď..!??? ;-) Já osobně bych si na vybírání koně vzala k sobě odborníka... trenéra nebo tak. Trenér si koně okoukne případně projede a poradí ti jestli je pro tebe určitý koník vhodný.
Ahoj,jaké plemeno by bylo vhodné na rekreační ježdení žádny obr víška (min)140cm,(max)165cm, a málo náchylný+ hodmě výdržný žádný lajdák ale prostě takový kůň pro začátečníka.já sama měřím 140cm taky bych potřebovala aby unes dospělího člověka cca(76kg). Rodiný kůň přátelský a ochotný zvýklý na jiné koně. Děkuju za otpověť.!?:-D??
PrincesSNikkol (16.11.2010 14:22:13) napsal: Aojky, taky sháním koně. Myslím, že ptát se je velmi "nebezpečné", jelikož někteří lidi všechno popřou jen aby se kůň prodal. Měla bys začít u zlozvyků koně, které mnohdy dopadají i na zdravotní stav. Zlozvyky se objevují jestliže z boxu dáš pryč všechno jídlo. Nemoci koní je hodně, ale rozepisovat je nadlouho a pokud neznáš všechny pak můžeš zavolat veterináře na kterého jako kupující máš právo. Můžeš prodejce požádat, že polovinu zaplatíš teď, koně si odvezeš na půl roční zkušební dobu a pak když bude vše v pořádku mu zaplatíš druhou polovinu. V prodeji koně hodně platí pravidlo, že zákazník má vždy pravdu. dekuju..ti.:D
Aojky, taky sháním koně. Myslím, že ptát se je velmi "nebezpečné", jelikož někteří lidi všechno popřou jen aby se kůň prodal. Měla bys začít u zlozvyků koně, které mnohdy dopadají i na zdravotní stav. Zlozvyky se objevují jestliže z boxu dáš pryč všechno jídlo. Nemoci koní je hodně, ale rozepisovat je nadlouho a pokud neznáš všechny pak můžeš zavolat veterináře na kterého jako kupující máš právo. Můžeš prodejce požádat, že polovinu zaplatíš teď, koně si odvezeš na půl roční zkušební dobu a pak když bude vše v pořádku mu zaplatíš druhou polovinu. V prodeji koně hodně platí pravidlo, že zákazník má vždy pravdu.
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?