Diskuze jaké plemeno koně

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Ahoj Podle toho co píšeš, bys asi chtěla klidného mírumilovného koně. Fríský kůň je klidný a pokud ti vyhovuje poohlídni se po něm. Já osobně jezdím na Kladrubákovy. Klidný přátelský kůň. Na vyjížďky je jako dělaný. Pokud ti mám nějakého doporučit na tvůj požadavek tak jeho. Ale každému vyhovuje jiný kůň, takže si musí vybrat sám. Tvoje trenérka ti jistě poradí .Každý kůň je jiný a každý kůň je krásný. Přejí hodně štěstí s výběrem.:-)
Ahoj všem Je mi cca 33let poctivé sportovní postavy (88kg) a miluji jízdu na koni a hledám k sobě vhodného koně. Vnitřně mně naplňuje jízda na jakémkoli koni ale pravdou je že mému srdci jsou nejblíže koně typu Shirský kůň, Irský cob, fríský kůň ... nesháním koně hned teď narychlo ale v horizontu 2-4roků bych si jej rád pořídil a měl jej až do konce. Pravidelně jezdím na plnokrevníkovi kamaráda moje zkušenosti začátečníka ale věřím že do doby než koupím koně vlastního se zdokonalím pravidelným cvičením (cvičitelkou mi je profi jezdkyně). Časové omezení je skrz plánované rozšíření ustájení. Chtěl bych se optat které plemeno je nejlepší na hobby vyjížďky (nechci nikdy žádné závody nebo drezůry nebo skoky prostě jen užívat vyjížďky po jižní moravě mezi vinohrady a do lesů žádné pracovní nasazení) Miluji jak pomalý krok tak klus či sprint vyjížďky 2-3x týdně 15-50km na zápřah. Ustájení na soukromém ranči denně ve výběhu. Možná jsou to b**é informace co píši ale jelikož nemám tolik zkušeností raděj víc info než málo ... Předem děkuji všem za jejich věcné názory (rýpalové nechť si nechají své připomínky na jiné téma)
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?