Diskuze Jaké stelivo???

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Zdravím všechny, chtěla jsem se zeptat, jaké stelivo používáte a jestli někdo nemáte zkušenost se stelivem od společnosti Brit Care? Dík
Tribitka (09.07.2010 20:39:42) napsal: Zdravím všechny, chtěla jsem se zeptat, jaké stelivo používáte a jestli někdo nemáte zkušenost se stelivem od společnosti Brit Care? Dík Ahoj,já používám obyčejné stelivo jako je Mikeš,Mici apod.Zkoušela jsem i ty propírací plastové kuličky ale do těch nechtěl vůbec.Zkusila jsem i ty navoněný ale jakmile se to smíchalo s močí vytvořilo to neskutečný puch.;-)
Jo tak mě se tedy neosvědčilo žádné. V krajní nouzi jsem koupila záchod catgenie a tím se všechny starosti ze smradlavým stelivem vyřešili.
ahojky vsem chtela jsem se optat jestli mate nekdo zkusenosti se stelivem cat clin 8l:-)
mbobulka (14.04.2011 15:44:41) napsal: Já také používám stelivo Mikeš a jsem s ním spokojená-kocourek tam vždy jde.
Mona (09.07.2010 23:30:36) napsal: Ahoj,já používám obyčejné stelivo jako je Mikeš,Mici apod.Zkoušela jsem i ty propírací plastové kuličky ale do těch nechtěl vůbec.Zkusila jsem i ty navoněný ale jakmile se to smíchalo s močí vytvořilo to neskutečný puch.;-)
Máme za tu dobu co chováme kočičáky dost zkušeností s různými stelivy. Začínali jsme, asi jako každý, se zverlitem (je ho velká, opravdu velká spotřeba) pak jsem zkoušeli silikon (vypadá to pak v záchudku dost nechutně) nejdéle jsme vydrželi u cats best eko plus (malá spotřeba, dlouho nesmrdí a dá se házet do odpadu) a nakonec je asi nejlepší cats best nature GOLD - vynáší se nejméně ze všech a spotřeba je na úrovni eko plusu - gold tedy doporučuji
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?