Diskuze jakého zvolit..?

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

ahoj, já bych poradila quarter horse, podobný typ jako appaloosa,ale pokud neholduješ westernovému typu ježdění, tak český teplokrevník nebo například hafling taky není špatná volba
Uričitě haflinga jsou to vyrovnaní koně :)
..že nelze mluvit o plemenech. Každý kůň je individuální! Plňas může být stejně tak hodný, jako hafling může být magor. Záleží na podmínkách a výcviku, kterým kůň prošel. Také myslím, že nemá cenu investovat do čistokrevného QH, pokud je jen na rekreaci - to je jako si koupit Porshe na vesnici..:D Pokud má ale kupující peněz na rozhazování, tak prosím. Velmi se mi osvědčili kříženci různých plemen.. Třeba ČT a QH, Apa a Lipicán, Hucul a A 1/1... Musíte ale hledat, navštěvovat.. Nestačí vybrat koně z fotek Slawik a myslet si, že je hotovo. 8-}
Sárinka Studničků (30.01.2011 11:29:18) napsal: <blockquote>KaCik259 (21.10.2010 19:13:28) napsal: Ahoj,jaké plemeno by bylo vhodné na rekreační ježdení žádny obr víška (min)140cm,(max)165cm, a málo náchylný+ hodmě výdržný žádný lajdák ale prostě takový kůň pro začátečníka.já sama měřím 140cm taky bych potřebovala aby unes dospělího člověka cca(76kg). Rodiný kůň přátelský a ochotný zvýklý na jiné koně. Děkuju za otpověť.!? Ahoj, já bych zvoila quatera protože to jsou vyrovnaní a učenliví koně, a nemusíš mít ráda western. můžeš se podívat tady na webu v nějaké rubrice. Měj se a přeji ti ať najdeš toho pravého ;-) Quarter je užasné plemeno ale nevím jestli je vhodné investovat tolik peněz do QH když by měl být pouze na rekreaci. Tedy podle toho jaký má kupující rozpočet. A když bude mixlej s A1/1 tak to ven moc vhodný nebude, zleží přímo na danném koní... Já osobně bych taky doporučila hafloška. Jsou to odolný plemena a hravně kliďasové :))
<blockquote>KaCik259 (21.10.2010 19:13:28) napsal: Ahoj,jaké plemeno by bylo vhodné na rekreační ježdení žádny obr víška (min)140cm,(max)165cm, a málo náchylný+ hodmě výdržný žádný lajdák ale prostě takový kůň pro začátečníka.já sama měřím 140cm taky bych potřebovala aby unes dospělího člověka cca(76kg). Rodiný kůň přátelský a ochotný zvýklý na jiné koně. Děkuju za otpověť.!? Ahoj, já bych zvoila quatera protože to jsou vyrovnaní a učenliví koně, a nemusíš mít ráda western. můžeš se podívat tady na webu v nějaké rubrice. Měj se a přeji ti ať najdeš toho pravého ;-)
Ahojky.Já bych volila Českého teplokrevníka nebo Quartera horse.Setkala jsem se s hodně plemeny,ale je pravda,že tyhle dvě plemena jsou učenlivý hodní a přátelští.Záleží samozdřejmě hlavně na tobě.Přeji hodně štěstí.
KaCik259 (21.10.2010 19:13:28) napsal: Ahoj,jaké plemeno by bylo vhodné na rekreační ježdení žádny obr víška (min)140cm,(max)165cm, a málo náchylný+ hodmě výdržný žádný lajdák ale prostě takový kůň pro začátečníka.já sama měřím 140cm taky bych potřebovala aby unes dospělího člověka cca(76kg). Rodiný kůň přátelský a ochotný zvýklý na jiné koně. Děkuju za otpověť.!?
Ahoj já bych ti doporučila staršího valacha českého teplokrevníka. Podle toho jakému typu ježdění se chceš později věnovat. Takový kůň je vhodný pro všechno ale spíš na anglický styl ježdění. Puzději až budeš už trochu umět jezdit, můžeš s ním třeba skusit i skoky...Pravdou je, že plemena, která ti tady ostatní nabízí jsou vhodná svým klidem, aler jsou spíš na westernové ježdění. ;-) Ať se daří :))
Ahoj já bych ti doporučila staršího valacha českého teplokrevníka. Podle toho jakému typu ježdění se chceš později věnovat. Takový kůň je vhodný pro všechno ale spíš na anglický styl ježdění. Puzději až budeš už trochu umět jezdit, můžeš s ním třeba skusit i skoky...Pravdou je, že plemena, která ti tady ostatní nabízí jsou vhodná svým klidem, aler jsou spíš na westernové ježdění. ;-) Ať se daří :))
Diky moc:D linda.bar (03.11.2010 11:36:37) napsal: ahoj, já bych poradila quarter horse, podobný typ jako appaloosa,ale pokud neholduješ westernovému typu ježdění, tak český teplokrevník nebo například hafling taky není špatná volba
diky moc..;-) Melody (31.10.2010 07:46:21) napsal: Ahoj, já bych ti poradila koníka plemene appaloosa. Starám se a jezdním jednu appaloosu a můžu říct, že splňuje všechny tvé požadavky. Appaloosy nenároční, jemní, a moc učenliví koníci. I výškou, kterou jsi uvedla, vyhovuje. Pro rekreační ježdění je jako stvořená, zvládne elegantně i složitý terén. Myslím si, že appaloosa by byla dobrá volba.;-)
Ahoj, já bych ti poradila koníka plemene appaloosa. Starám se a jezdním jednu appaloosu a můžu říct, že splňuje všechny tvé požadavky. Appaloosy nenároční, jemní, a moc učenliví koníci. I výškou, kterou jsi uvedla, vyhovuje. Pro rekreační ježdění je jako stvořená, zvládne elegantně i složitý terén. Myslím si, že appaloosa by byla dobrá volba.;-)
Ahoj,jaké plemeno by bylo vhodné na rekreační ježdení žádny obr víška (min)140cm,(max)165cm, a málo náchylný+ hodmě výdržný žádný lajdák ale prostě takový kůň pro začátečníka.já sama měřím 140cm taky bych potřebovala aby unes dospělího člověka cca(76kg). Rodiný kůň přátelský a ochotný zvýklý na jiné koně. Děkuju za otpověť.!?
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?