Diskuze Jakou barvu?

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Kačka (14.08.2011 21:10:56) napsal: Ahoj,mě se líbi čistě bíé kočky,nebo trojbarevné(calico),a černobílé jako Bello ale černobílou máš nebo takové mourovaté do hněda.:D mě whiskas(šedě mouratá) nejvíc,ale kde to seženu
MišKa (14.08.2011 20:48:25) napsal: Ahoj umřel mi muj největší kamarád a já se s tím nedokážu smířit:_( :_( :_( .Nevím jestli to je správné,ale když mi rodiče nepovolí borderu dovolili mi aspon koťátko...:_/ Pořád se nemůžu rozhodnout jakou barvu jen vím,že nechci rezavou(připomínala by mi Chica),černou(nelíbí se mi) a černobílou(už jednu máme)...jaká se vám líbí nejvíce? Ahoj,mě se líbi čistě bíé kočky,nebo trojbarevné(calico),a černobílé jako Bello ale černobílou máš nebo takové mourovaté do hněda.:D
Ahoj umřel mi muj největší kamarád a já se s tím nedokážu smířit:_( :_( :_( .Nevím jestli to je správné,ale když mi rodiče nepovolí borderu dovolili mi aspon koťátko...:_/ Pořád se nemůžu rozhodnout jakou barvu jen vím,že nechci rezavou(připomínala by mi Chica),černou(nelíbí se mi) a černobílou(už jednu máme)...jaká se vám líbí nejvíce?
MišKa (14.08.2011 22:16:47) napsal: mě whiskas(šedě mouratá) nejvíc,ale kde to seženu Já mám šedě mourovatou kočičku je krásná .
Dana (20.09.2011 10:03:41) napsal: V každém útulku jsou. Zvlášť teď po létě. A zaplatí se tam jen příspěvek za očkování. přeji hodně štěstí.
MišKa (14.08.2011 20:48:25) napsal: Ahoj umřel mi muj největší kamarád a já se s tím nedokážu smířit:_( :_( :_( .Nevím jestli to je správné,ale když mi rodiče nepovolí borderu dovolili mi aspon koťátko...:_/ Pořád se nemůžu rozhodnout jakou barvu jen vím,že nechci rezavou(připomínala by mi Chica),černou(nelíbí se mi) a černobílou(už jednu máme)...jaká se vám líbí nejvíce? Všechny barvy jsou hezké :-) Záleží také na tom, jestli chceš konkrétní plemeno, nebo je to jedno. V druhém případě jsou hezké mourovaté kočičky, nebo trikolorní. V prvním příúadě je opravdu úžasné plemeno ragdoll, které se vyskytuje jen v předepsaných barvách, ale je pravda, že jsou malinko dražší. :-D Přeji hezký den
MišKa (14.08.2011 20:48:25) napsal: Ahoj umřel mi muj největší kamarád a já se s tím nedokážu smířit:_( :_( :_( .Nevím jestli to je správné,ale když mi rodiče nepovolí borderu dovolili mi aspon koťátko...:_/ Pořád se nemůžu rozhodnout jakou barvu jen vím,že nechci rezavou(připomínala by mi Chica),černou(nelíbí se mi) a černobílou(už jednu máme)...jaká se vám líbí nejvíce? Ahojda,já když jsem si vybírala koťátko tak podle,že jak se říká přeskočila jiskra barvu jsem neřešila,myslím že záleží jak si člověk s kočičkou padnou do oka.;-)
Dana (20.09.2011 10:10:17) napsal: Prosím o radu. Mám dva úžasné kocourky Sam 4,5 roku přes 5 kilo, Cedrik 2,5 roku skoro 5 kilo. Moc se milují, jsou sehraná dvojka. Nedávno jsem v parku našla malé koťátko-kočičku. Chtěla jsem ji odvézt do útulku, ale ty dobré jsou přeplněné a do nějakého pochybného jsem ji nedokázala dát. Zatím vše probíhá dobře, ale vůbec nevím, co mě čeká, až bude starší. Samozřejmě ji také nechám kastrovat. Máte někdo zkušenost, jestli je naděje, že se tato trojka bude snášet? Předem děkuji všem za jakoukoliv radu. Dana Zdravím, pokud zatím vše probíhá dobře, pak bych se neobávala, žádných větších neshod. :-) Přeji Vám hodně úspěchů s výchovou Vašeho přírůstka :-D
Prosím o radu. Mám dva úžasné kocourky Sam 4,5 roku přes 5 kilo, Cedrik 2,5 roku skoro 5 kilo. Moc se milují, jsou sehraná dvojka. Nedávno jsem v parku našla malé koťátko-kočičku. Chtěla jsem ji odvézt do útulku, ale ty dobré jsou přeplněné a do nějakého pochybného jsem ji nedokázala dát. Zatím vše probíhá dobře, ale vůbec nevím, co mě čeká, až bude starší. Samozřejmě ji také nechám kastrovat. Máte někdo zkušenost, jestli je naděje, že se tato trojka bude snášet? Předem děkuji všem za jakoukoliv radu. Dana
Dana (20.09.2011 10:03:24) napsal:
MišKa (16.08.2011 12:14:07) napsal: děkujeme,ale problém je,že čistokrevný za tisíce nepřichází v úvahu(rodiče :/)ale jsou takové podobné i normální kočky;-) jen se těžko shání
Asi je úplně jednou, jakou mají barvu. Ale mě se také nejvíc líbí whiskáčci. A je jich hodně, je to kočka Evropská, dríve pouliční. Dají se sehnat úplně nejlehčeji, je jich nejvíc. Napiš, až se pro nějakou rozhodneš. Ještě bych poradila - raději kocourka, všeobecně jsou mazlivější. A i kastrace le levnější. Napiš, až se budeš mít nějakého mazlíka doma.
My máme krásného černobílého Bigouška. Jenže vy už černobílou máte, a taková kočka jako Bigoušek (tak originální zbarvení), toho je asi jen pír na světě:_(
MišKa (14.08.2011 20:48:25) napsal: Ahoj umřel mi muj největší kamarád a já se s tím nedokážu smířit:_( :_( :_( .Nevím jestli to je správné,ale když mi rodiče nepovolí borderu dovolili mi aspon koťátko...:_/ Pořád se nemůžu rozhodnout jakou barvu jen vím,že nechci rezavou(připomínala by mi Chica),černou(nelíbí se mi) a černobílou(už jednu máme)...jaká se vám líbí nejvíce? Já mám dvě kotata Princeznu (5měsícu) a Matýho(1měsíc)a obe sou pěkní a mě se líbí všechny kočky.
Lucie (15.08.2011 16:56:03) napsal: Tady jsem Vám našla ty whiskasáčky :D http://kocky.sbazar.cz/britska-kotatka-whiskas-s-pp-ceska-lipa-o6165189.html děkujeme,ale problém je,že čistokrevný za tisíce nepřichází v úvahu(rodiče :/)ale jsou takové podobné i normální kočky;-) jen se těžko shání
Tady jsem Vám našla ty whiskasáčky :D http://kocky.sbazar.cz/britska-kotatka-whiskas-s-pp-ceska-lipa-o6165189.html
Mně se líbí asi všechny kočky. Krásná je modrá barva. Nebo krémová. Nebo lila (viz třeba náš Gucci). Anebo černě stříbřitá - jako jsou burmilly (mrkněte na profil naší Vickušky ... u ní máte pocit, že při každém pohybu se jí to "stříbro" pohybuje po tělíčku), ale víte co - taky jsou krásné modroočky s odznaky, áááách! :D Anebo divoce zbarvené zelenooké bengálky ...
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?