Diskuze Jakou kočku mám pořídit k osiřelému kocourovi a malým dětem?

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Dobrý den, nechci Vás nijak odrazovat od pořízení koťátka, ale Vašemu kocourkovi je už 10 let. Je docela možné (vlastně velmi pravděpodobné), že nové koťátko nepřijme, nemyslím, že by se mu náhrada zamlouvala. Nicméně to můžete zkusit. ;-) Domluvte se s chovatelem, že pokud by koťátko nepřijal, tak by jste mu ho vrátila, aby se pak z toho pro Vás nestala noční můra. 8-} Kočičky se se smrtí nakonec vyrovnají, ale chápu, že pohled na ztrápeného miláčka je těžký. Upřímnou soustrast, je to bolestivé já to znám. Na rakovinu mi také umřel kocourek. Pokud tedy budete chtít koťátko, určitě si pořiďte co nejmladší, lépe se pak navzájem přijmou (koťátko staré tak 3-4 měsíce, mladší ne, protože je ještě kojené)Pokud chcete klidnější plemeno (což doporučuji), tak zkuste ragdolla, perskou činčilu, britskou kočku... Ale myslím, že na rase Vám až tolik nezáleží, že? Takže se zkuste poohlédnou po útulcích, mají tam hodně koťátek, která potřebují domov a vy zároveň uděláte dobrý skutek ;-D kaculka (24.02.2013 11:36:36) napsal: Dobrý den, měla jsem dva desetileté kocourky - bratříčky (kočka Evropská - otec neznámý). Před třemi týdny jsme museli jednoho nechat utratit, měl rakovinu ((( Zbylý kocourek je apatický a smutný, ráda bych mu pořídila kamaráda. Chtěla jsem se poradit, jaké plemeno by se k němu hodilo (kocourka nebo kočičku?)a zároveň by se dobře snášelo i s malými dětmi (mám tři kluky - 5 měsíců, 3 roky a 7 let). Kocourek je neagresivní pacifista, ale byl zvyklý si každou noc hrát s bráškou, mazlit se s ním, spinkat s ním... Teď celé dny a noci polehává nebo spí a tváří se zkroušeně. Mám strach, aby se mi neutrápil. Všem předem děkuji za rady, zkušenosti a názory.
kaculka (24.02.2013 11:36:36) napsal: Dobrý den, měla jsem dva desetileté kocourky - bratříčky (kočka Evropská - otec neznámý). Před třemi týdny jsme museli jednoho nechat utratit, měl rakovinu ((( Zbylý kocourek je apatický a smutný, ráda bych mu pořídila kamaráda. Chtěla jsem se poradit, jaké plemeno by se k němu hodilo (kocourka nebo kočičku?)a zároveň by se dobře snášelo i s malými dětmi (mám tři kluky - 5 měsíců, 3 roky a 7 let). Kocourek je neagresivní pacifista, ale byl zvyklý si každou noc hrát s bráškou, mazlit se s ním, spinkat s ním... Teď celé dny a noci polehává nebo spí a tváří se zkroušeně. Mám strach, aby se mi neutrápil. Všem předem děkuji za rady, zkušenosti a názory. Nebo Randolfa, o tom se říká, že jsou klidní a kamarádští. Raději ne britského, jsou dost panovační. Dejte vědět, až budete mít nový přírůstek a jak to probíhá. Dana
kaculka (24.02.2013 11:36:36) napsal: Dobrý den, měla jsem dva desetileté kocourky - bratříčky (kočka Evropská - otec neznámý). Před třemi týdny jsme museli jednoho nechat utratit, měl rakovinu ((( Zbylý kocourek je apatický a smutný, ráda bych mu pořídila kamaráda. Chtěla jsem se poradit, jaké plemeno by se k němu hodilo (kocourka nebo kočičku?)a zároveň by se dobře snášelo i s malými dětmi (mám tři kluky - 5 měsíců, 3 roky a 7 let). Kocourek je neagresivní pacifista, ale byl zvyklý si každou noc hrát s bráškou, mazlit se s ním, spinkat s ním... Teď celé dny a noci polehává nebo spí a tváří se zkroušeně. Mám strach, aby se mi neutrápil. Všem předem děkuji za rady, zkušenosti a názory. !! Určitě evropskou! A nejlépe kotě-kcourka! A to co nejdřív. Vezměte si nějakého z útulku, tam už mají představu o povaze. Pravděpodobně ho adoptuje jako otec a bude mít zase chuť žít. Neodkládejte to.
Dobrý večer, pořídila bych mu kočku evropskou tak jako je on. Aby byla povahou co nejpodobnější vašemu kocourkovi. Spíš možná nějakou klidnější, pokud chcete kotě (asi by to bylo lepší, aby si na sebe zvykli), tak ta bývají dost divoká. Asi bych zase vybrala kluka. Je mi moc líto, co se vám přihodilo, doufám, že brzy vyberete tu správnou kočičku a kocourkovi bude zase dobře. kaculka (24.02.2013 11:36:36) napsal: Dobrý den, měla jsem dva desetileté kocourky - bratříčky (kočka Evropská - otec neznámý). Před třemi týdny jsme museli jednoho nechat utratit, měl rakovinu ((( Zbylý kocourek je apatický a smutný, ráda bych mu pořídila kamaráda. Chtěla jsem se poradit, jaké plemeno by se k němu hodilo (kocourka nebo kočičku?)a zároveň by se dobře snášelo i s malými dětmi (mám tři kluky - 5 měsíců, 3 roky a 7 let). Kocourek je neagresivní pacifista, ale byl zvyklý si každou noc hrát s bráškou, mazlit se s ním, spinkat s ním... Teď celé dny a noci polehává nebo spí a tváří se zkroušeně. Mám strach, aby se mi neutrápil. Všem předem děkuji za rady, zkušenosti a názory.
Dobrý den, měla jsem dva desetileté kocourky - bratříčky (kočka Evropská - otec neznámý). Před třemi týdny jsme museli jednoho nechat utratit, měl rakovinu ((( Zbylý kocourek je apatický a smutný, ráda bych mu pořídila kamaráda. Chtěla jsem se poradit, jaké plemeno by se k němu hodilo (kocourka nebo kočičku?)a zároveň by se dobře snášelo i s malými dětmi (mám tři kluky - 5 měsíců, 3 roky a 7 let). Kocourek je neagresivní pacifista, ale byl zvyklý si každou noc hrát s bráškou, mazlit se s ním, spinkat s ním... Teď celé dny a noci polehává nebo spí a tváří se zkroušeně. Mám strach, aby se mi neutrápil. Všem předem děkuji za rady, zkušenosti a názory.
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?