Diskuze Jakto?

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Díky za odkaz, jak mám z této fotky poznat, že je stažená z netu? Ráda se poučím. Předem díky za radu.
ღ Swarm & Shelly ღ (27.02.2013 19:21:36) napsal: A když už se teda nesmějí brát fotky z internetu, jaké fotky se asi mají dávat do virtuálních profilů? Protože profil bez fotky taky smažete. Co je na tom tak těžkého pochopit? Když někde na louce vyfotíš cizího koně a uděláš mu profil, je to profil virtuální ( kůň není Tvůj) a nic tím neporušuješ, protože fotka je Tvoje. Ale když stáhneš fotku z netu, bez souhlasu majitele, je to krádež a porušování autorských práv. Už tomu rozumíš?
A když už se teda nesmějí brát fotky z internetu, jaké fotky se asi mají dávat do virtuálních profilů? Protože profil bez fotky taky smažete.
Třeba tenhle...http://www.konicci.cz/profily/detail/155983/
Justy (26.02.2013 22:09:28) napsal: Výňatek z pravidel našeho portálu: V případě, že nahrajete na portál konicci.cz jakékoli fotografie, prohlašujete tím, že máte právo dané fotografie distribuovat a veřejně užívat. Prohlašujete, že nahráním fotografií neporušujete autorský zákon. V případě, že nahrajete fotografie, ke kterým právo distribuce nemáte, vystavujete se tak možnému stíhání za porušení autorských práv. Myslím, že to je jasné. Hlavně že je tady SPOUSTA profilů, kde jsou fotky z internetu, jsou třeba i označené jako skutečné, umisťují se v Top 100 a jsou tu už pěkně dlouho, ale s tím NIKDO NIC neudělá!
Výňatek z pravidel našeho portálu: V případě, že nahrajete na portál konicci.cz jakékoli fotografie, prohlašujete tím, že máte právo dané fotografie distribuovat a veřejně užívat. Prohlašujete, že nahráním fotografií neporušujete autorský zákon. V případě, že nahrajete fotografie, ke kterým právo distribuce nemáte, vystavujete se tak možnému stíhání za porušení autorských práv. Myslím, že to je jasné.
Justy (22.02.2013 17:08:29) napsal: Profily koní, kde jsou stažené fotky z jiných webů, nejsou ve vašem vlastnictví, mažeme. Je to proti pravidlům našeho portálu. Takže používejte svoje fotky. Mně taky zmizely dva profily. Fotky byly kreslené obrázky - byly ze hry Howrse a můžou se normálně kopírovat, spousta lidí je má na webech. Profily byly jako virtuální, tak nevím co je zase za problém >:-( >:-(
Profily koní, kde jsou stažené fotky z jiných webů, nejsou ve vašem vlastnictví, mažeme. Je to proti pravidlům našeho portálu. Takže používejte svoje fotky.
Zmizeli mi profili koní. Samandriela Alfie a Castiel Šibal Gabriel. Proč? Nechápu to, nic mi nepřišlo, nějaké upozornění, že jsme něco porušila. Nic! Dala jsem si s tím velkou práci, měla jsem u nich rodokmeny. Fakt mi to vsadí. Takže, proč?
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?