Diskuze JAKÝ STYL?

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Děkuji , že jste napsali své komentáře, budu se snažit sem dát další dotazníky :)
>Western >Endurance >nánosník??..žádný >udidlo...neexisuje
Jezdecký styl: podle Hempflinga, myslím že to není ani western ani anglie, ale sedlo mám raději anglické :-DD Sport: parkur, a nedávno jsem objevila jezdeckou lukostřelbu, ale nezkoušela jsem to Udidlo, nánosník: když už udidlo tak dutá oliva, nánosník anglický, ale nejlepší je prostě obyč ohlávka
western .. :-) ... s Artíkem jezdím hobby barely, slalom a trail :-), jinak chci jezdit team pening, jen nemáme telata :-D nánosník obyč nebo bez :) a udidlo roubíkové :)
Markéta (21.04.2010 22:00:46) napsal: Dělám tady takové dotazníky :), takže pokračuju :) Jaký styl ježdění se vám líbí? 1.western 2.anglie Sport? 1.parkur 2.drezúra 3.trail 3.endurance 4.všestrannost(několik málo sportů s mnoha):) Udidlo,nánosník? a)nánosník-1.anglický 2.křížový 3hanoverský (píšu to jak se to vyslovuje:D ) b)udidlo- 1.sněhulák(mnou řečeno :D ) 2.pákové 3. stihlo¨ Tak to je vše, a jestli chcete napsat své komentáře na otázky budu ráda :) Takže komentíky pod můj dotazník ;) 1-western 2.asi žádný spíše trail nebo reining 3.nánosník žádný 4.udidlo pákové;-)
1.anglie 2.drezura 3.nanosník anglický 4.stihlo
1. anglie 2.parkur, spřežení a dostihy 3. a)anglický nánosník b) stihlo nebo déčko
1)western 2)Ani jedno,ale asi nejsimpatičtější je mi endurance 3)\Nánosník nhannoverský a udidlo žádné. =)
Dělám tady takové dotazníky :), takže pokračuju :) Jaký styl ježdění se vám líbí? 1.western 2.anglie Sport? 1.parkur 2.drezúra 3.trail 3.endurance 4.všestrannost(několik málo sportů s mnoha):) Udidlo,nánosník? a)nánosník-1.anglický 2.křížový 3hanoverský (píšu to jak se to vyslovuje:D ) b)udidlo- 1.sněhulák(mnou řečeno :D ) 2.pákové 3. stihlo¨ Tak to je vše, a jestli chcete napsat své komentáře na otázky budu ráda :) Takže komentíky pod můj dotazník ;)
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?