Diskuze jaký vysavač?

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Já mám doma vysavač Eta Neptun a jsem spokojená. Má silný tah, který se dá i regulovat.
Luciena (08.02.2012 15:20:36) napsal: Zdravím, v celém bytě mám plovoucí podlahy (taky sledujete semtam stopy od drápků, když na ní míca "brzdí? :-~ ), takže do pořízení kočiček jsem si vystačila s mopem a ručním vysavačem. Teď ale s dvěmi ragdollkami trošku nezvládám (v obýváku kusový koberec s vysokým chlupem a gauč). Chloupky se hromadí, a hadr, kartáč a válečky už nestíhají. Jakou značku vysavače používáte vy osobně? Ráda bych něco ověřeného, co s chlupy zatočí :) Díky moc za rady... Dobrý den, Značka není důležitá, jen si nekupujte něco s malým výkonem, ani automatické samopohybující se vysavače moc nepomáhají. Také se mi osvědčil na chlupy lepící váleček. Třeba by mohl být i problém s vetším vypadáváním chlupů, než by mělo být. Jste spokojená s kvalitou srsti Vašich miláčků? Jaké krmivo používáte?
Nedám dopustit na vysavače Vorwerk, vyčešou chlupy odevšud a dá se pořídit i hodně starší cca od 2000,- a přitom plně funkční a pak taky furminator na vyčesávání chlupů, věřte mi, že jiným hřebínkem nemáte šanci vyčesat víc chloupků z kočiny:-) :)
Nika (08.02.2012 21:12:03) napsal: zdravím, taky jsem z těch chlupů, shodou okolností, také 2 ragdollek, byla pěkně na větvi, nakonec jsme si pořídili robotický vysavač od špičkové firmy i-robot, typ roomba pet - určený přímo pro domácnosti s mazlíčky. Je výborný, zvládá to bezvadně, úplně bez práce to taky není, musíte uklidit věci ze země, zasunout židle apod. aby mohl vysávat a pak jej vyčistit, to tedy vždy hledím, co nasbírá! Nelituju peněz (8tis.), hodně mi ulehčil. Ted už jen válečkujem a na sedačku máme takovou tu rukavici, taky supr. Když jsme měli jen jednu kočku, tak jsme o ní ani o chlupech nevěděli, až po pořízení druhé nás ty chlupy přiváděly k šílenství... Ted by to jeste chtelo vymenit nabytek za svetly..haha, mozna snad nekdy.. Přesně moje situace. Když jsem si pořídila kocourka, sem tam chomáček chloupků, ale nebylo na první pohled poznat, že tu vůbec kočka je. Teď si kočiny spolu hrajou a to je vidím, jak se nad nima vznáší oblaka z chlupů :D (nábytek i gauč mám bílý, jenže když dojde návštěva a sedne si- nedejbože projde po koberci- ajaj :) Děkuji za radu, přiznám se, že jsem nad robotem ani neuvažovala, ale mrknu na to, uvidíme- viděla jste už video, jak se na něm ragdoll vozí po pokoji? :)
zdravím, taky jsem z těch chlupů, shodou okolností, také 2 ragdollek, byla pěkně na větvi, nakonec jsme si pořídili robotický vysavač od špičkové firmy i-robot, typ roomba pet - určený přímo pro domácnosti s mazlíčky. Je výborný, zvládá to bezvadně, úplně bez práce to taky není, musíte uklidit věci ze země, zasunout židle apod. aby mohl vysávat a pak jej vyčistit, to tedy vždy hledím, co nasbírá! Nelituju peněz (8tis.), hodně mi ulehčil. Ted už jen válečkujem a na sedačku máme takovou tu rukavici, taky supr. Když jsme měli jen jednu kočku, tak jsme o ní ani o chlupech nevěděli, až po pořízení druhé nás ty chlupy přiváděly k šílenství... Ted by to jeste chtelo vymenit nabytek za svetly..haha, mozna snad nekdy..
Dana (08.02.2012 18:51:33) napsal: Zkuste vysavač s vodním filtrem. Ale v podstatě je jedno, jaký budete mít. Raději se smiřte s chlupy vašich miláčků. Jemná podsada se usazuje všude - na stěnách, květinách, veškerých plochách. Ať luxujete jak luxujete, byt bez chlupů v podstatě nejde. Tohle je věc, se kterou jsem smířená, jinak bych si ty chlupáče ani nepořizovala (první věcí byla výměna všech tmavých věcí, včetně ložního), jen potřebuji stav chloupků snížit na minimum, a nechci právě těmi jemnými chloupky v podsadě ten vysavač po dvou měsících odvařit nebo tak něco....:/
Luciena (08.02.2012 15:20:36) napsal: Zdravím, v celém bytě mám plovoucí podlahy (taky sledujete semtam stopy od drápků, když na ní míca "brzdí? :-~ ), takže do pořízení kočiček jsem si vystačila s mopem a ručním vysavačem. Teď ale s dvěmi ragdollkami trošku nezvládám (v obýváku kusový koberec s vysokým chlupem a gauč). Chloupky se hromadí, a hadr, kartáč a válečky už nestíhají. Jakou značku vysavače používáte vy osobně? Ráda bych něco ověřeného, co s chlupy zatočí :) Díky moc za rady... Zkuste vysavač s vodním filtrem. Ale v podstatě je jedno, jaký budete mít. Raději se smiřte s chlupy vašich miláčků. Jemná podsada se usazuje všude - na stěnách, květinách, veškerých plochách. Ať luxujete jak luxujete, byt bez chlupů v podstatě nejde.
Zdravím, v celém bytě mám plovoucí podlahy (taky sledujete semtam stopy od drápků, když na ní míca "brzdí? :-~ ), takže do pořízení kočiček jsem si vystačila s mopem a ručním vysavačem. Teď ale s dvěmi ragdollkami trošku nezvládám (v obýváku kusový koberec s vysokým chlupem a gauč). Chloupky se hromadí, a hadr, kartáč a válečky už nestíhají. Jakou značku vysavače používáte vy osobně? Ráda bych něco ověřeného, co s chlupy zatočí :) Díky moc za rady...
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?