Diskuze jakým způsobem kostičkujete ?

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Ahoj ! Chtěla bych se zeptat ( kostičkovatele) jakým způsobem kostičkujete :-) :-) jestli konstičkujete jen vybrané uživatele nebo jiné atd.
Věra (08.04.2010 20:13:40) napsal: Dobrý večer .já bych také ráda věděla jakým způsobem kostičkujete?? My nekostičkujeme. Jsme doma 4 mazlíčci a tak se panička raději věnuje nám než kostičkování.
Deuska 8194 (05.04.2010 07:46:29) napsal: Ahoj ! Chtěla bych se zeptat ( kostičkovatele) jakým způsobem kostičkujete :-) :-) jestli konstičkujete jen vybrané uživatele nebo jiné atd. Ahoj..Buď ty co ti kostičkovali (na profilu ) A jinak by mne to také zajímalo :-DD
To je opravdu děsivá představa!!! a když jsem se to dověděla,tak jsme kostičky vzdali!!!!:-DD :-DD :-DD
Ahoj kdyz chces mit medaily denne musis okostickovat min prvnich 500 profilu je to tezky ...... zabere to hodne casu ..... + ty co jsou online Bobča :D
Věra (08.04.2010 20:13:40) napsal: Dobrý večer .já bych také ráda věděla jakým způsobem kostičkujete?? to je tajný:-D
Dobrý večer .já bych také ráda věděla jakým způsobem kostičkujete??
Deuska 8194 (05.04.2010 07:46:29) napsal: Ahoj ! Chtěla bych se zeptat ( kostičkovatele) jakým způsobem kostičkujete :-) :-) jestli konstičkujete jen vybrané uživatele nebo jiné atd. Nejjednodušší je si kostičkování vypnout a je klid, myslím, že tihle lidé se kostičkují navzájem, což může být zábava na celý den. Já ho mám vypnuté, ale když při prohlížení profilů narazím na hezého pejska, který má kostičky zapnuté, tak mu je pošlu:-)
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?