Diskuze Jde o život?

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Míša a Ballroček (09.04.2009 14:46:54) napsal: No nuda tu fakt není, co je ta nová verze tak lidi mají o čem diskutovat :D , Jen nechápu ty co kvůli toho odcházejí. to já taky ne,ale třeba dělají jen bububu..ty máš boxera,jak my:-):D
Mně už se kamarádi taky objevili.Nová verze mi zas až tak nevadí…jediné co mě mrzí je,že to mám teď hodně zpomalené,ale myslím,že to všecko dají admini dřív či později do kupy.Já jim teda věřím:-)
že se nám objevili kamarádi a že jdou už měnit fotky..Kosti nepotřebujeme ,ale kamarády ano!!! Určitě to bude dobrý ,ale chce to fakt čas a asi byl okolo toho zbytečný zmatek8-} 8-} 8-}
Držíš s náma..???=))) Už jsme se na to s paničkou nemohli koukat…!8-} ;-D
Jistě,že nejde.Ta otázka je dost nadsazená!Ale píšeme o kamarádství,přá­telství.Mnozí jsou generace PC,mají vše v malíčku.Já ne,ale nemám normálně žádné problémy,mně vadí na mém profilku hlavně ta ,,angličtina" místo povídání ,,O mě!„Dnes mně nešel,jako většině Pražáků, internet.8-} Jak vidíte a mnozí víte,nijak ,,zoufale“ nesoutěžím,ale chápu,že tu jsou lidé,kteří se tím odreagují.:-DD Mně osobně spíš vadí,že co se týká té ,,angličtiny"­.I když dělám vše ,myslím,dobře,to nemůžu dát pryč.A NIKDO mně neporadí…:-( Aja a Toník.
nevíte prosím někdo, jak se dá změnit jméno, nebo to tu ještě prozatím není? ;-D … já jen že tam mám, že tu nejsem, ale už jsem :-DD :-DD
… přesně tak, souhlasím, to už jsem tu psala včera večer, že už je to lepší, skoro úplně stejně jsem to psala jako ty, moje řeč :D
Milá Ajo a Toníku…ano, otázka je více než nadsazená,a domnívám se, že je trefná. Pokud jsi měla tu čest seznámit se a pročíst si zbylé články v diskuzi jistě chápeš na co jsem tím chtěla narazit. Přítel mi říkal, že ta angličtina co je na tvém profilu, je chybové hlášení kodu, které pomáhá administrátorum zjistit na jaké pozici se chyba vyskytuje. Tak pokud se to nespraví, kontaktuj adminy. Jinak je to jen můj názor,ale brát honbu za kostičkama jako odreagování? Mno ale budiž(to mě nepřísluší soudit). Jinač psíčkum, kteří ztratili kamarády držím moc pěsti aby se opět našli. To je smutné, ale snad se to dá taky do pořádku…!;-)
Víš,přesně tohle se ke mně sneslo,když jsem pořád pro možnost vypnutí kostiček,kdo nechce!!!:D Ale klidně je dám!Dozvěděla jsem se,že pro nemocné lidi a upoutané na lůžko,což mě nenapadlo,ale jistě,že píší pravdu,je to jediné odreagování!Tak­že,abych to lidem nebrala…Chápu a respektuji to.Ale neumím si představit,děláme ročně dost charitativních,men­ších projektů,bez sponzorů.Nemohla bych odvést špatnou práci,přípravu a výkon,i když je finačně vše ,,nula od nuly".Ale jsem moc potěšena,když se vše vydaří.Mám ráda ,když se vše v klidu vysvětlí!Děkuji Ti,umím franc.,němčinu i ruštinu,ale angličtinu ne,bohužel…Takže to nechám být,jak to je!:D Díky za praktickou radu,to jsem potřebovala vědět…:D Přeji hezké Velikonoce!Aja a Toník.
V deň, ako sem dali novú verziu stránky nešlo veľa vecí…to je pravda. – Nešli napríklad meniť pozície fotiek, mne sa dalo zobraziť iba pár profilov našich kamarátov, ale nejakým spôsobom som sa po tie ostatné nakoniec ,,prekúsala"…napr. tak, že ak môjmu psíkovi niekto poslal kosti, mohla som kliknúť na meno toho užívateľa a dostať sa na profil našeho psieho kamaráta. Alebo ak mi nejaký užívateľ napísal komentár, tiež keď som klikla na jeho meno…dalo sa dostať na profily našich psích priateľov. A to je to hlavné! Dalo sa hneď po spustení novej verzie hafíkov písať priateľom. (Teda aspoň mne) A o kostičky nejde, či sa poslali, alebo neposlali – to je úplne jedno. Ide tu o to, že sa dalo komunikovať s priateľmi. Veľa ľudí tu zakladá stále nové diskusie, kde sa sťažujú. A podľa mňa niekoľko z nich je zbytočných. Určite nie všetky. Ale niektoré hej. Nepomôžu tým nikomu, ani sebe a ani ľudom, ktorí na zlepšení ejto strániky pracujú. Prácu im to neurýchli, ak im tu bude hromada ľudí vypisovat stále tie isté sťažnosti.
Míša a Ballroček (09.04.2009 13:09:55) napsal: Jde o to že každý kdo něco vlastní, tak to chce taky vylepšovat a modernizovat a o to podle mě de i na těhle stránkách. Kdyby to bylo několik let pořád stejné tak by to bylo nudné a pak by si i možná začali i lidi zase stěžovat že je to ohraný web. A naši miláčci si přece zaslouží to nejlepší :D .Samozřejmě to nemyslím zle a tvůj názor respektuji každému se líbí něco jiného.:D taky mám ráda změnu:-DD ale všeho moc škodí,nevím,jak by se tvářili naši klienti,kdybychom jim všechno překopali,oni by nás sežrali,doslova:-D změna je život,ale hafici vypadájí stejně,jen je vše na jiném místě a něco nefunguje tak,jak by mělo…;-) ale opravdu jim doporučuji,se spíš ptát nás uživatelů,co bychom tu uvítali…prostě mi vadí,že je všechno někde jinde,ty chyby chápu,lidi ani nemají ponětí,že stačí drobnost a nefunguje nic!ale těžko jim to vysvětlit..no..ale ten zbytek…jestli chtěli,aby nebyla nuda,tak se jim to povedlo,nemys­líš?hihi,papa,krás­ný den,g.
No nuda tu fakt není, co je ta nová verze tak lidi mají o čem diskutovat :D , Jen nechápu ty co kvůli toho odcházejí.
Jo jo, je to skvělé plemeno, trošku tvrdohlavé ale jinač skvělé. Ten váš je krásný hlavně v tom triku :D
Hafojky, velký dík všem, kteří se nás zastali. :-DD Je pravda, že ještě není nová verze dokonalá, ale až se doladí, tak bude super. Určitě se můžeme těšit na nové věci, které už nebylo možné na staré verzi přidat. ;-)
Gabriela K. (09.04.2009 13:38:04) napsal: Míša a Ballroček (09.04.2009 13:09:55) napsal: Jde o to že každý kdo něco vlastní, tak to chce taky vylepšovat a modernizovat a o to podle mě de i na těhle stránkách. Kdyby to bylo několik let pořád stejné tak by to bylo nudné a pak by si i možná začali i lidi zase stěžovat že je to ohraný web. A naši miláčci si přece zaslouží to nejlepší :D .Samozřejmě to nemyslím zle a tvůj názor respektuji každému se líbí něco jiného.:D taky mám ráda změnu:-DD ale všeho moc škodí,nevím,jak by se tvářili naši klienti,kdybychom jim všechno překopali,oni by nás sežrali,doslova:-D změna je život,ale hafici vypadájí stejně,jen je vše na jiném místě a něco nefunguje tak,jak by mělo…;-) ale opravdu jim doporučuji,se spíš ptát nás uživatelů,co bychom tu uvítali…prostě mi vadí,že je všechno někde jinde,ty chyby chápu,lidi ani nemají ponětí,že stačí drobnost a nefunguje nic!ale těžko jim to vysvětlit..no..ale ten zbytek…jestli chtěli,aby nebyla nuda,tak se jim to povedlo,nemys­líš?hihi,papa,krás­ný den,g. P.S.Ted jsem se musela smát,kliknu na svůj profil, a mám tam hned 7 profilů mého jediného pejska, ten se nám ale rozmnožil:-)))))))
Jde o to že každý kdo něco vlastní, tak to chce taky vylepšovat a modernizovat a o to podle mě de i na těhle stránkách. Kdyby to bylo několik let pořád stejné tak by to bylo nudné a pak by si i možná začali i lidi zase stěžovat že je to ohraný web. A naši miláčci si přece zaslouží to nejlepší :D .Samozřejmě to nemyslím zle a tvůj názor respektuji každému se líbí něco jiného.:D
to se stává všude,že to hned nefunguje, ale myslím, že je pochopitelné,že nás štve,že aplikace je celá překopaná (proč???) a moc nových funkcí tu nevidím. Ano,měli bychom chápat, že to dá práci, ale nechápeme,proč se mění něco,co je funkční a vypadá dobře?:( přijde mi to,že tohle byla zbytečná práce. až na semtam nefunkčnost ta předchozí verze byla super. Mervik a Gabi
o kosti snad jde až na posledním místě, ale ztráta kamarádů zamrzí, zvlášť když na někeré jiný kontakt není
Chce to čas. Měli to zastavit a v klidu předělat, ale když už to neudělali, tak holt měli lidi počítat se zdržením. Převádějí se stará data na nový disk, do toho uživatelé nahrávají nové fotky, posílají kosti, upravují profily a tak – a to taky zdržuje (aspoň si to myslím jako PC laik :-) ) Já myslím, že na připomínky bude ještě fůůůra času, až všechno správně pošlape :-)
Taky s tim, co je tu napsáno souhlasim. Byla chyba spouštět nedodělanej portál, co si budem povídat, to se pak nelze divit, že uživatelé tu nadávají, když vlastně nic nefunguje, ale tomu šlo předejít tim, že by hafící prostě třeba 14 dní vůbec nefungovali a pak rovnou přišla dodělaná plně fungující verze. Ale nechápu, proč se tu všichni tak vztekaj, hromadně odcházej apod. No co, tak to chvíli nefachá, za chvíli se převedou data a bude všecko ok. Chvíli se budou vychytávat chybičky, ale pak věřim, že bude k dispozici daleko lepší verze, s plno novejma věcma, který si tu lidi přáli.. tak o co jde?? :D
Jsem rád, že poznávám tak nenáročné lidi jako jste Vy. Je krásné vidět, že někdo dokáže být tak obětavý a chápavý… jen tak dál;-) Držím Vám palce, aby se Vám i dál dařilo zachovat si stejné názory jaké máte teď.
O život v žádném případě nejde.Od včerejška se hodně zlepšilo a určitě to bude fajn…:-) Souhlasím s Tvým názorem…:-) :-) :-) Oli
Ahoj, jako byste mi četli z duše:D Myslím si že by si lidi měli uvědomit že všechno má svůj čas a nic nejde zedne na den, rozčilovat se fakt nemá smysl, dítě se taky nepostaví hned na nohy a nebude běhat a tak to je ze vším. Nainstalovali novou verzi tak je logické že to nebude hned na druhý den plně fungovat. Lidi trpělivost nejde přece o Vás ale o zvířátka!!!!!!!!!T­aky jsem měla problém, no a co? Tak jsem si chvíli počkala ale určitě kvůli takové hlouposti nebudu odcházet!
ALE NEJVÍC MĚ MRZÍ JESTLI SE MI NEOBJEVÍ MÍ ZTRACENÍ KAMARÁDI :-( :-( :-( TO JE TO CO MĚ ZAJÍMÁ !! A KOSTI?? TY AŤ SI KLIDNĚ NECHAJ,O TO MI NEJDE !! !! PA.
Chápu rozčilení pejskařů a všech milovníků, ale není to už trochu přehnané? Dokud byla stará veze psali všichni: chtěl bych tam to…, mohlo by se tam přidat to…, udělat to…, a teď když se o to někdo snaží jsou všichni rozladění. Proboha všichni co tu namítáte, že nová verze stojí za prd byste si nejdříve měli uvědomit KOLIK NÁS TU JE a pak si spočítat co to stojí času a práce změnit profily všem, a logicky z toho vyvodíte, že to asi nejde provést najednou. Ano přikláním se též k názorům, že měli admini zamezit vstup po dobu opravy stránky.Uvědomuji si, že má slova se nebudou líbit uživatelům, kterým profil zatím nejde. Před nedávnem jsem ale kdesi četla, že tento portál je hlavně o setkávání milovníků zvířat a jestli dostanete o nějakou kost víc či míň?…je to jen internet nejde o život..!!!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?