Diskuze Je kříženec..........

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

MišKa (05.04.2011 08:01:41) napsal: Evropská krátkosrstá kočka se příliš neliší od běžné domácí kočky. Jediným rozdílem jsou ustálené plemenné znaky a lepší srst.;-) Myslím,že mnoho lidí považuje křížence za normální kočku domácí:-) Tak já třeba mám křížence Britskou s kočkou domácí a nezdá se mi nějak obyčejná. Má mnohem kulatější pepku, než Evropská a kočka domácí. Mezi kočkou domácí a Evrops. kočkou je rozdíl ten, že Evropská kočka má průkaz původu (PP), kočka domácí tohle nemá. ;-)
MišKa (05.04.2011 08:01:41) napsal: Evropská krátkosrstá kočka se příliš neliší od běžné domácí kočky. Jediným rozdílem jsou ustálené plemenné znaky a lepší srst.;-) Myslím,že mnoho lidí považuje křížence za normální kočku domácí:-) S tou evopskou kočkou jetopravda.
Kačka (05.04.2011 07:02:36) napsal: Měla bych dotaz.Je kočka domácí to samé co kříženec?A když je matka domácí a otec něco jiného jak se to nazývá?A má evropská kočka něco společného s domácí?Díky za odpovědi;-D Evropská krátkosrstá kočka se příliš neliší od běžné domácí kočky. Jediným rozdílem jsou ustálené plemenné znaky a lepší srst.;-) Myslím,že mnoho lidí považuje křížence za normální kočku domácí:-)
Měla bych dotaz.Je kočka domácí to samé co kříženec?A když je matka domácí a otec něco jiného jak se to nazývá?A má evropská kočka něco společného s domácí?Díky za odpovědi;-D
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?