Diskuze Je šance?

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Je šance, že se ještě vrátí? :( Mého kocourka jsem neviděla od čtvrtka, je to roční kocourek. Bydlí venku a za plot vůbec nechodí.Máme ještě jednoho kocoura, je možné, že ho vyhnal? :(
Caroline (16.09.2012 22:11:50) napsal: Je šance, že se ještě vrátí? :( Mého kocourka jsem neviděla od čtvrtka, je to roční kocourek. Bydlí venku a za plot vůbec nechodí.Máme ještě jednoho kocoura, je možné, že ho vyhnal? :( Milá Caroline, jak se o kočenách říká, když se mají doma dobře, vždycky se vrátí. Jestli se u vás měla dobře, tak nevěřím, že by sám kocourek utekl. Buď ho někdo ukradl nebo ho ten druhý opravdu vyhnal. Jestli máte možnost, dát toho druhého kocourka domů, tak to zkuste, protože když ten první uvidí, že tam ten není, třeba se vrátí. Buď je to úplná blbost nebo to musíte prostě zkusit :-) Třeba se jen někam zatoulal... Pokud se do týdne nevrátí, je menší pravděpodobnost, že se vrátí. Jestli to bude trvat týden, zkuste se poptat lidí, jestli ho neviděli nebo vyvěsit letáčky o "pohřešovaném". Ale nestrácejte naději, je šance, že se vrátí!
Caroline (16.09.2012 22:11:50) napsal: Je šance, že se ještě vrátí? :( Mého kocourka jsem neviděla od čtvrtka, je to roční kocourek. Bydlí venku a za plot vůbec nechodí.Máme ještě jednoho kocoura, je možné, že ho vyhnal? :( Snad jo..... třeba se vrátí naděje umírá poslední držím palce at se vrátí...;-)
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?