Diskuze Je to pravda?

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Dana (08.09.2012 17:18:54) napsal: :_/ Chi chi chi, a jak se kočičce vysvětlí, že na malou má chodit jinam než na velkou??!! To by nás moc zajímalo!!!! Jak to myslíte???:_/ :_/
Dana (08.09.2012 23:31:25) napsal: Než ho koupíš víc, vyzkoušej ho. Ne každé kočičce vyhovuje. Je hodně bílé - většina koček miluje bílou barvu - ale spíš na ležení. Navíc - některým vadí, že se tak často úplně nemění. Chce to vyzkoušet - ale jak si na něco zvyknou - NEMĚNIT!!!!!! Náš Ziky chodil do kadibudky odpočívat (čuně),takže ta oblíbenost bílé barvy k poležení bude asi pravda:-) :-D :-)
Dana (08.09.2012 23:31:25) napsal: Než ho koupíš víc, vyzkoušej ho. Ne každé kočičce vyhovuje. Je hodně bílé - většina koček miluje bílou barvu - ale spíš na ležení. Navíc - některým vadí, že se tak často úplně nemění. Chce to vyzkoušet - ale jak si na něco zvyknou - NEMĚNIT!!!!!! To kotátko bude na to stelivo už naučené (myslím):-D :-D Děrovanou lopatičku mám. Taky mám krytý záchod s filtrem.;-) ;-)
Než ho koupíš víc, vyzkoušej ho. Ne každé kočičce vyhovuje. Je hodně bílé - většina koček miluje bílou barvu - ale spíš na ležení. Navíc - některým vadí, že se tak často úplně nemění. Chce to vyzkoušet - ale jak si na něco zvyknou - NEMĚNIT!!!!!!
aniora (08.09.2012 17:10:31) napsal: Někde na internetu jsem četla, že do silikagelového steliva se jen může čůrat a vyprazdnovat ne:-| Je to pravda? Jedna paní má brotskou kočku a používa to na obojí. Ne, buď v klidu, stelivo je vynikající, používala jsem ho pro Kimíka. Pořiď si děrovanou lopatičku na bobky, tou vybereš bobek z toalety a stelivo propadá zpět. Jedno balení granulí vydrželo cca měsíc;-)
aniora (08.09.2012 17:10:31) napsal: Někde na internetu jsem četla, že do silikagelového steliva se jen může čůrat a vyprazdnovat ne:-| Je to pravda? Jedna paní má brotskou kočku a používa to na obojí. Není to pravda,nějakou dobu jsem toto stelivo používala.Hovínka se normálně vybrala lopatkou a moč stelivo absorbuje,avšak netvoří hrudky.Nechápu,jak by se kočce dalo vysvětlit,že má chodit kakat někam jinam.Po určité době stelivo zapáchá,tak se vyhodí a dá nové.:-)
Dana (08.09.2012 17:18:54) napsal: :_/ Chi chi chi, a jak se kočičce vysvětlí, že na malou má chodit jinam než na velkou??!! To by nás moc zajímalo!!!! Ja kto myslíte? :_/
aniora (08.09.2012 17:10:31) napsal: Někde na internetu jsem četla, že do silikagelového steliva se jen může čůrat a vyprazdnovat ne:-| Je to pravda? Jedna paní má brotskou kočku a používa to na obojí. :_/ Chi chi chi, a jak se kočičce vysvětlí, že na malou má chodit jinam než na velkou??!! To by nás moc zajímalo!!!!
Někde na internetu jsem četla, že do silikagelového steliva se jen může čůrat a vyprazdnovat ne:-| Je to pravda? Jedna paní má brotskou kočku a používa to na obojí.
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?