Diskuze JEDETE NA SRAZ??

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Hafoj, jasně, že jedu. ;-) :-DD V sobotu snad do školy nejdeš. 8-} kája a pejsci (19.08.2009 14:20:30) napsal: JEDETE NA SRAZ HAFÍKÁŘŮ?? KTERÝ BUDE ASI 5 ZÁŘÍ?? JA NE JE MĚ TOTIŽ 14 BUDU VE ŠKOLE ŠKOD:_( A
JEDETE NA SRAZ HAFÍKÁŘŮ?? KTERÝ BUDE ASI 5 ZÁŘÍ?? JA NE JE MĚ TOTIŽ 14 BUDU VE ŠKOLE ŠKOD:_( A
Goldie má 5.9. narozeniny:-) A stejně bych nemohla:_(
Jessica (31.08.2009 14:31:59) napsal: A kde že ten sraz je? Nějak jsem to nepostřehla... :-D https://www.hellosandy.cz/clanky/o- psech-20/sraz-hafikacke-vrteni -ocaskem-4695/
A kde že ten sraz je? Nějak jsem to nepostřehla... :-D
My pojedeme... pokud se nestane něco nečekanýho.. třeba že odpadne odvoz a nebudeme se tam mít jak dostat. To by bylo nemilé...
zajímavý nápad, ale nemáme čím jet - přibližovadlo je v dlouhodové stávce ( nebo odstávce ?)
my bohužel nedojedeme,jsem v práci a je to velká škoda protože to bude určitě sranda:(
Jasně, že přijedeme, i když je to docela dálka, ale tohle si přeci nesmíme nechat ujít:D!!
Jessica (31.08.2009 14:31:59) napsal: A kde že ten sraz je? Nějak jsem to nepostřehla... :-D Setkáme se na Chatě Karolínka, nejvýše položené chatě v malebném prostředí horské krkonošské vesničky Benecko, odkud je překrásný výhled na okolí při dobré viditelnosti až na Ještěd a Trosky. Program "Hafikáckého vrtění ocáskem": 13.00 přivítání účastníků (každý dostane malý dárek). Společné foto :) Výlet na nedalekou rozhlednu Žalý. Ukázky výcviku psa + možné konzultace s výchovou toho vašeho Po návratu lukostřelba, jízda na koni a opékání něčeho dobrého :)
kája a pejsci (19.08.2009 14:20:30) napsal: JEDETE NA SRAZ HAFÍKÁŘŮ?? KTERÝ BUDE ASI 5 ZÁŘÍ?? JA NE JE MĚ TOTIŽ 14 BUDU VE ŠKOLE ŠKOD:_( A My taky né. Jedeme na výstavu do Rybníků. Škoda, že se tyto akce překrývají.
kája a pejsci (19.08.2009 14:20:30) napsal: JEDETE NA SRAZ HAFÍKÁŘŮ?? KTERÝ BUDE ASI 5 ZÁŘÍ?? JA NE JE MĚ TOTIŽ 14 BUDU VE ŠKOLE ŠKOD:_( A Ny taky né, budeme na výstavě v Rybníkách. Škoda, že se tyto dvě akce překrývají.
Nepojede někdo přes Hradec Králové?? bohužel mi odpadl odvoz, a nějak jsem nenašla ještě náhradu. :-( Budu sebou brát Emu a Anryho (viz moje profily). Nebyl by někdo tak hodný a nenabral by nás?? My jsme hodní, všichni. :)
Elis (04.09.2009 13:55:07) napsal: Nepojede někdo přes Hradec Králové?? bohužel mi odpadl odvoz, a nějak jsem nenašla ještě náhradu. :-( Budu sebou brát Emu a Anryho (viz moje profily). Nebyl by někdo tak hodný a nenabral by nás?? My jsme hodní, všichni. :) Tak už nic, odvoz jsem si zajistila....
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?