Diskuze Jen pro psy?

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Ahojky, jak už tu jednou psali admini, stránka je pro pejsky a jejich zvířecí kamarády, který s nima bydlí, takže je úplně jedno, že tu má někdo křečka, ptáka apod..., bohužel někomu to hold vadí, ale co mu je do toho, jedině ignorovat a je to:-DD Zatím prý těch ostatních zvířat není tolik, aby jim udělali samostatný portál, ale třeba to i někdy časem přijde;-)
Samozřejmě, že si můžeš přidat i jiné zvířátka co jsou ve výběru, jinak by to tam nejspíš nebylo... Daná uživatelka asi zastává názor, že na hafících mají být jen hafíci, ale na ni brát zřetel nemusíš, když koukneš do více profilů uvidíš, že tam mají i křečky, morčata a další zvířátka Veru (15.09.2009 12:52:02) napsal: zdravím, chci se zeptat, jestli si můžu do rodiny přidat i jiné zvíře než psa, i když ho tam mám také, třeba např. křečka, byla jsem totiž docela sprostě poučena od majitele profilu IVUSHKA, že když je to na stránkách hafíci, že tam nemají jiná zvířata než psi co dělat. Můžete to prosím upřesnit, protože v menu si tam můžu i jiné zvíře než psa. Děkuji ??
zdravím, chci se zeptat, jestli si můžu do rodiny přidat i jiné zvíře než psa, i když ho tam mám také, třeba např. křečka, byla jsem totiž docela sprostě poučena od majitele profilu IVUSHKA, že když je to na stránkách hafíci, že tam nemají jiná zvířata než psi co dělat. Můžete to prosím upřesnit, protože v menu si tam můžu i jiné zvíře než psa. Děkuji ??
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?