Diskuze Jezdecká akademie

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Niki (05.02.2012 13:34:39) napsal: Jezdecká akademie je v Mariánských Lázních. Chodí tam kamarádka ale neni zrovna nejlehčí se tam dostat. Já osobně studuju na zemědělce obor chov koní a jezdectví a to že chceš jed do Kanady to už záleží čistě na tobě jestli máš dostatek finančních prostředků a jestli umíš mluvit i anglicky ale pracovat nějakou dobu v jiné zemi je vždycky dobrá zkušenost. jak si rikala ze studujes obor chov koni a jezdectvi tak mohla bys mi poslat webove stranky te skoly?? taky bych totiz chtela na nejakou takovou jit predem dekuji:D :D :D :D
Jezdecká akademie je v Mariánských Lázních. Chodí tam kamarádka ale neni zrovna nejlehčí se tam dostat. Já osobně studuju na zemědělce obor chov koní a jezdectví a to že chceš jed do Kanady to už záleží čistě na tobě jestli máš dostatek finančních prostředků a jestli umíš mluvit i anglicky ale pracovat nějakou dobu v jiné zemi je vždycky dobrá zkušenost.
Ahoj, rozhoduji e kam bych chtěla jít na třední ale mám předpoklady i pro gymnázium a ta mě mamka chce poslat, ale miluji koně a chtěla bych dělat práci v tomhle oboru a proto se chci zeptat jestli máte někdo zkušenosti a touhle školou a jestli je dobré uplatnění. Peníze na zařizování nového ranče nemáme tak jestli by to mělo smysl, jelikož jako kydač hnoje skončit nechci. Líbilo by se mi koně vychovávat a trénovat apod. nebo máte-li radu jak na to a jestli je to dobrá volba, i vaše zkušenosti by pomohly také bych chtěla pracovat u koní v zahraničí(v Kanadě mám tetu ale ne na farmě). Moc děkuji každému kdo odpoví.
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?