Diskuze Jezdecké potřeby

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Jimuvobchod znám, byl nám doporučen v jezdeckém kroužku, kam dochází dcera. Už jsme u nich nakoupili hodně nezbytných věcí k ježdění na koni.
Co konkrétního jste si v jimově obchodě koupila Limetka?
Já nejraději nakupuji na netu, takže náš super obchod je www.jimuvobchod.cz. Co se týká jezdeckých potřeb, velký výběr.
ahoj,tuto zkušenost nemám,obchody objednávají obvykle přímo od výrobců(např.Kentaur,Equila) nebo velkoobchodů(např.heapco).Heapco sídlí poblíž prahy u dálnice na Plzen u Žebráku a mají i vybyvení stájí.Equila sídlí přímo v centru v Praze má všechno-čištění,největší výběr čelenek a bičíků,kůži,textil,nemá jen vybavení stájí....Pak z velkoobchodů je Kamír,ale tam si stěžují,že dává vysoké ceny a spíše mají ohradníky,napáječky a tak....Nejlépe je firmě zavolat,sejít se s nimi a domluvit si podmínky.Hodně úspěchů :)
ahoj,ještě jsem si vzpoměla na jména osob,se kterými jsem jednala-v Heapco je to paní inženýrka Hrdličková,v EQUILA Mgr.Staněk Gabriel,v Kentauru myslím ing. Kuba....tak snad ti to pomůže :))
Moc fajn obchod s jezdeckými potřebami je tento www.profiequis.cz Je to přímo v Brně. Paní která obchod vlastní je strašně milá, sama s konma má zkušenost, takže i dost poradí.
Byla jsem tam už minulý týden, bohužel jsem se sem dostala až dneska. Z obchůdku jsem byla natšená !! Fakt super, pěkné věci, paní hrozně milá, sympatická a v dost věcech mi poradila, co ona má doma a co ji vyhovuje atd. Něco jsem tam koupila rovnou a pár věcí jsem objednala. Takže ještě jednou moc děkuji ;-)
Mě se celkem v Brně osvědčil Kalendahttp://www.kalenda-kone.cz/. Mají velkou kamennou prodejnu a to mě vyhovuje, že si zboří můžu dojet vyzkoušet.
Ahoj, v Ostravě navštěvuji kamennou prodejnuhttp://epeus.cz/ a jsem velmi spokojen. Mohu doporučit. ;-)
kupovala jsem hodně věcí, rajtky, boty, nějakou kosmetiku pro koně, helmu, ale nejvíc jsem natšená s těch rajtekhttp://www.profiequis.cz/rajtky-klasicke-jezdecke/damske-jezdecke-rajtky-denim/
Tak super, není zač! Jsem ráda, že se líbí, a co jsi kupovala?
Určitě jo ;) Tak uř jsi se tam byla podívat?
Tak super. Tento týden se tam určitě otočím. Snad mě paní taky poradí.
No od letoška. Ale kupovala jsem tam fakt hodně věcí. A to jak na koně, tak na mě ;-)
Děkuji mockrát za typ. Podívám se na to. A vy tam nakupujete už dlouho?
Dobrý den, já sháním prodejnu jezdeckých potřeb někdo poblíž Brna. Jsem kousek od Brna a nevím, kde ted objednávat nebo kupovat. Tam kde jsme kupovali do ted, už kupovat nechceme...bohužel.
Dobrý den, sháním dodavatele jezdeckých potřeb pro nově vznikající prodejnu v centru Prahy. Dostala jsem tip obrátit se s požadavky na webhttp://www.aaapoptavka.cz/poptavky/34-vyrobky.html. Máte někdo podobnou zkušenost a rádi poradíte? Děkuji a hezký dne.
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?