Diskuze Ježdění a vy:)

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Všeo vašem ježdění,čím víc tím líp!! :-DD :-DD Rozííííí:-DD
Ahoj ja mam svyho anglickyho plnaska a je uzasnej jezdim kazdej den a je to uzasnej pocit takovej relax nemuzu mit ani na dovci:))
Zdravím,konečně se mi podařila přemluvit rodiče abych mohla do klubu....sním o tom od prvního okamžiku co jsem viděla koně a od té doby přemlouvám rodiče....ted už mi je 13 takže jsem se pořádně načekala...ve středu jsem měla první den v klubu...ale nejde mi lehký klus!!Je to hrůza...a tak bych se ráda zeptala jestli se dá vysedávání natrénovat nějak jinak než na koni,páč máme hodiny 1*týdně a já bych to ráda trénovala i mimo klub!!Nevíte o něčem?
Tak to je jeden valášek, který už není semnou prodali ho.. Taky sem se na něm naučila základy.. :) je strašné stratit koně, a spoustu lidí to ví a kteří ne, nedopřála bych jim to zažít... Dík Silvere :*
Ježdění ... :D no, ještě před tím, než jsem si Lucky odkoupila z jezdeckého oddílu, kam jsem za ní pravidelně chodila jsme se společně účastnily několika skokových veřejných tréninků a závodů. Po jejím odkoupení jsme takhle ještě dvě sezony pokračovaly, ale postupem času se člověk i jeho priority mění a se závoděním jsme přestaly, pořídily si westernové sedlo... Místo honění se za stužkami teď děláme všechno jen pro radost ;-) Společně si užíváme jak v terénu, tak při různém blbnutí, na které nás užije :-DD a doufám, že jsme obě spokojené ... víc o nás na >> www.lucky-web.wz.cz
já moc často nejezdím.kobylka má již svá léta, u předchozích majitelů si hodně vytrpěla a tak se jí snažím ukázat že nejsou jen zlý lidi.bohužel se jí to odrazilo na zdraví:_( prý přechodila zápal plic a díky ní má lehkou dušnost.ale člověk neznalí to ani nepozná.jen občas v létě při větším horku zakašlá.jezdím s ní max jednou týdně.ale to pak mám co dělat abych to useděla.na krátkou vzdálenost je rychlá:-) :-)
Durmanka (31.01.2010 20:52:06) napsal: Já mám svého vlastního koníka a jezdím na něm každý den, jenom jednou týdně mu dávám pauzu, aby si odpočinul, ale jezdíme spíš na vyjížďky, to je baví víc a tak jednou týdně makání na jízdárně :D jj... taky to tak delam... to je nej XD
Já mám svého vlastního koníka a jezdím na něm každý den, jenom jednou týdně mu dávám pauzu, aby si odpočinul, ale jezdíme spíš na vyjížďky, to je baví víc a tak jednou týdně makání na jízdárně :D
Ahojda mám koníka sambinku je to hafling je jí 8.let.PAtříla panovy Kašparovy a v pronájmu jí měla paní vojtuláková měla 4.hříbátka...hledám veškeré informace o její minulosti :-) děkuju za všechny fotky nebo jen něco o ní nebo o jejich hříbátkach:-):-)
chmelicek12: Já koně neuvěřitelně miluju, na konicci.cz jich mám dva, doopravdy 21 a k narozkám dalšího:-DD
ja mam koniky hrozne rada popovida si se mnou nekdo?
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?