Diskuze Jiná doba

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Tak jsem se po dlouhý době dostal k tomu, že jsem si otevřel pár sbírek pro útulky a nestačil jsem se divit. Doba nějak popoběhla, protože už to převážně není o starých dekách nebo opotřebovaných škrabadlech, ale o škrabadlech, který leckdo, kdo pošle tu padesátku nebo stovku , nemá ani doma. Jednou jsem se vypravil do útulku. Je to delší čas, paní byla přestěhovaná na samotu a neměla jen kočky, ale i psy. Viděl jsem asi přítele, jak dělal nový oplocení, ale na pozemnku byly dvě marongotky a v jedný asi 15 koček. Stavení polorozbitý a paní, která řikala, že dělá co může. A že má štěstí, že je pod městem, který alespoŇ něco přispívá, platí. Jenže- modelově, co kdyby paní měla víc času sedět někde na fcb, dělat si internetový obchody na plná bříška, jak by to vypadalo u nich na zahradě a jak by se u ní měly kočky? Jsem stará škola, u nás na vesnici běhaly kočky, které patřily všem a nikdy jich nebylo hodně. Nebyly přemnoženy. Když jdu teď po městě, nevidím, žádnou. Když jdu po okrajích města, mám pocit, že někde u baráku kočka sem tam je. Nelajznul bych si, vidět kočku, na chodníku, zavolat městskou nebo ji donést do útulku. Co když někomu patří a šla se proběhnout? Ale to jsem odbočil. Proč tenhle příspěvek píši? Náhodou jsem narazil na Srdíčkovou nadílku - http://srdickovanadilka.cz/ a nestačil jsem se divit. Transpareční účet zvýšil moji zvědavost, holt jsem důchodce a mám čas, ale zjistil jsem, že za dva dny bylo vybráno a teď pozor!!!!!...Kolem cca sto tisíc. 100 000. Přišlo mi to neuvěřitelný. A ano, na škrabadlo ze Zoohitu za šest tisíc a další a další věci. A já tady učím vnoučka, aby vzal z pokladničky stovku a že za to koupíme nějaký granule útulku, kterým pomáhá 9.C v jejich škole. Velký nepoměr, kam se ta doba řídí. Až budu mít ještě více času, kouknu na to, jak úspěšné jsou sbírky na postižené děti nebo přístroje v nemocnicích..... Tak příště Eda
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?