Diskuze Jiný uživatel

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Týden jsem byla na dovolené,kouknu sem a můj příspěvek je smazán.Co se stalo?Řešit se to nebude?Na hafici chodim přes mozillu a nehodlám to měnit kuli tomu,že jsem na ní jako jiný uživatel.Je to blbost,protože nikdo jiný můj e-mail nemá a tudíž se na něj nemohl ani zaregistrovat do tohoto portálu8-}
Tak teď jsem z toho zmatená. Máš 2 účty? Každý na jiný e-mail? Jeden na starý e-mail, který 5 let nepoužíváš (což je možné, protože registrace zde není nijak závislá na tom, zda svůj e-mail používáš nebo ne) a pak máš druhou registraci na nový e-mail? MišKa (16.07.2013 08:50:29) napsal: ted jsem zjistila,že se mi to sem jde přihlásit na můj mail,který už 5 let nemám se stejným heslem jako na mail pod kterým mě to přihlásí na špatného uživatele..přitom v informacích o uživateli mám správný mail
MišKa (12.07.2013 10:25:57) napsal: to ne..já jsem tedka na google chromu a tam jsem na hafíkách,micinách i koníkách jako tento správný uživatel,ale když jdu na tyto portály přes mozzilu jsem jako jiný a přihlašuji se na svuj mail a heslo správně a na googlu to riskovat nebudu,abych se na svuj učet ubec někdy dostala ted jsem zjistila,že se mi to sem jde přihlásit na můj mail,který už 5 let nemám se stejným heslem jako na mail pod kterým mě to přihlásí na špatného uživatele..přitom v informacích o uživateli mám správný mail
Justy (11.07.2013 21:49:12) napsal: Ahoj, tvůj příspěvek je v diskuzi na micinách. Co znamená, že jsi na hafikách jako jiný uživatel. Použij svůj přihlašovací email a heslo a dostaneš se na svůj účet. Měj se. Dana to ne..já jsem tedka na google chromu a tam jsem na hafíkách,micinách i koníkách jako tento správný uživatel,ale když jdu na tyto portály přes mozzilu jsem jako jiný a přihlašuji se na svuj mail a heslo správně a na googlu to riskovat nebudu,abych se na svuj učet ubec někdy dostala
Ahoj, tvůj příspěvek je v diskuzi na micinách. Co znamená, že jsi na hafikách jako jiný uživatel. Použij svůj přihlašovací email a heslo a dostaneš se na svůj účet. Měj se. Dana
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?