Diskuze jízdárny Praha

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Díky:-) tana (11.09.2013 18:10:48) napsal: Ahoj Danielo,ve ctěnicích jsme také kdyyyysi dávno jezdili,již tehdy to mělo tento jakoby VIP charakter a pak ale zjistíš,že tě dál nemají co naučit-je to do úrovně zkoušek základního výcviku.Pokud se chceš naučit slušně jezdit-dobře trenují a mají hodně školních koní Půlpánovi v Hradištku u Sadské(paní-dresura,pán-skoky).ZZVJ je možné složit i tam a co 2-3 měsíce tam jsou velké závody.Je tam celkem asi 60-70 koní,2 venkovní kolbiště s geotextilií a hala na zimu.Chodí tam nejen malé holčičky,ale i postarší dámy a pánové.Jediný problém je_musíš tam jet autem a je to z Černého mostu asi půl hodiny..
Ahoj Danielo,ve ctěnicích jsme také kdyyyysi dávno jezdili,již tehdy to mělo tento jakoby VIP charakter a pak ale zjistíš,že tě dál nemají co naučit-je to do úrovně zkoušek základního výcviku.Pokud se chceš naučit slušně jezdit-dobře trenují a mají hodně školních koní Půlpánovi v Hradištku u Sadské(paní-dresura,pán-skoky).ZZVJ je možné složit i tam a co 2-3 měsíce tam jsou velké závody.Je tam celkem asi 60-70 koní,2 venkovní kolbiště s geotextilií a hala na zimu.Chodí tam nejen malé holčičky,ale i postarší dámy a pánové.Jediný problém je_musíš tam jet autem a je to z Černého mostu asi půl hodiny..
Zdravím:-) Máte někdo nějakou zkušenost s nějakou veřejnou jízdárnou pro dospělé v Praze? Jakou můžete doporučit? Mám nedobrou zkušenost v Pze ve Ctěnicích (jen pro VIP) Pro mírně pokročilé:_/ Díky Daniela.
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?