Diskuze Jméno pro hříbátko

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Ahojky tak jestli by to byl kůn tak mne napadlo Šagir, ale na klisničku mne nic nena padá
Šibal, Šimon, Šaman Tomuhle koni jsme říkali Šampóne, ale dodnes nevím, jak se doopravdy jmenoval :-DD zde fotahttp://img5.rajce.idnes.cz/d0506/3/3826/3826399_56b43fbbb2dc9a371fcfaf335687fd8b/images/P8187420.JPG a nebohttp://img5.rajce.idnes.cz/d0504/3/3829/3829721_c5245d7c69d3842794a56ec445363d15/images/P8197732.JPG
Arana (28.06.2011 18:42:44) napsal: Ahoj konáci, prosím o pomoc. Mám březí kobylku a přemýšlím o jménu pro hříbátko. Kobylka je Šárka, tak bych i hříbě chtěla pojmenovat na Š. Ale. Ať hledám jak hledám, nikde žádné pěkné jméno nemohu najít. jen samé ošklivé, nebo nevhodné pro koně. Pokud znáte, nebo máte nějaké pěkné jméno od Š tak se prosím podělte.Pohlaví nevím, tak uvítám oboje. Děkuji :-) :D Já jsem vždy nechala jméno až na chvíli, kdy se hříbě narodilo (i u jiných mláďat), protože pak mi prostě na to mimčo něco sedlo úplně samo ;-)
Arana (28.06.2011 18:42:44) napsal: Ahoj konáci, prosím o pomoc. Mám březí kobylku a přemýšlím o jménu pro hříbátko. Kobylka je Šárka, tak bych i hříbě chtěla pojmenovat na Š. Ale. Ať hledám jak hledám, nikde žádné pěkné jméno nemohu najít. jen samé ošklivé, nebo nevhodné pro koně. Pokud znáte, nebo máte nějaké pěkné jméno od Š tak se prosím podělte.Pohlaví nevím, tak uvítám oboje. Děkuji :-) :D My měli kobylku Šeilu a znala jsem valáška Šamana..jinak Šejtan mne taky napadlo..je to hezké jméno :-)
Love =) (29.06.2011 16:24:56) napsal: Šejtan? Hmmm... Nevím:-D možná bych dala píše Šejty, ale Šejtan... promiň, ale to není můj vkus:-D ale co, je to tvé hříbě;-) ;-) Bude to sice mé hříbě, ale jsem ráda za jakýkoliv příspěvek ;-) přeci jen, mám pár měsíců ještě čas takže můžem vybírat a ono Šejty taky nezní špatně;-)
Arana (29.06.2011 11:22:48) napsal: Moc děkuji za názory :D mě teď napadlo pro hřebečka Šejtan, co vy na to? Šejtan? Hmmm... Nevím:-D možná bych dala píše Šejty, ale Šejtan... promiň, ale to není můj vkus:-D ale co, je to tvé hříbě;-) ;-)
Bátrlová Iva (28.06.2011 23:19:00) napsal: Mělo by mít malé v papírech jméno na Š. Ne Sh. Kobylku bych dala ŠIFRA, ŠERPA. Pro hřebce Šaman, Šafrán nebo Šerif.. Jiná česká jména s Š mě momentálně nenapadla. :D Tak to může být napsané s Š(Šegy,Šeila,..) Jinak se mi líbí Šamipon ;-)
Bátrlová Iva (28.06.2011 23:19:00) napsal: Mělo by mít malé v papírech jméno na Š. Ne Sh. Kobylku bych dala ŠIFRA, ŠERPA. Pro hřebce Šaman, Šafrán nebo Šerif.. Jiná česká jména s Š mě momentálně nenapadla. :D Moc děkuji za názory :D mě teď napadlo pro hřebečka Šejtan, co vy na to?
Mělo by mít malé v papírech jméno na Š. Ne Sh. Kobylku bych dala ŠIFRA, ŠERPA. Pro hřebce Šaman, Šafrán nebo Šerif.. Jiná česká jména s Š mě momentálně nenapadla. :D
Kluci-Sheik(šejk),nebo Sheggy(šegy),Shark(šark),Shoon(šon) Holky-Shelly(šeli),Charlotta(šarlota),Sheilla(šejla)Sherril(šeril)
Kačka (28.06.2011 20:19:08) napsal: pro hřebečka na Š bych měla jméno jasné hned Shadow(Šedou);-D Jj, Shadow je taky pěkné, já bych to dala ale spíš na klisničku:-D
Love =) (28.06.2011 19:25:57) napsal: To je můj obor - jména:-D Tak třeba pro klisničku - SHINE (čte se Šájn) nebo jestli chceš delší jméno, tak třeba Sunny Shine... SAVANAH - nevím, jestli se ti to líbí, nebo ne, ale je to prostě jen jméno:-) . sice je na S, ale to snad nevadí.... A tak já nevím, Š je pro mě trochu záludnější vybírání jména:-D A třeba ještě něco na hřebečka, mě se třeba "trochu":-D líbí - Sharm:-) Nebo třena klisnička Cherry (Šery, šerynka) A jinak opravdu, je toho hodně, ale moc se mi z toho jména nelíbí:-~ Kdyby to byla klisnička, kdybych ji vlastnila já (musela by být na Š) jmenovala by se asi Sunny Shine, případně i Cherry, ale spíš Sunny Shine. (Sany Šájn) a kdyby to byl hřebeček? Hmm... na Š, moc ani nevím, možná mě napadlo jméno "Shelmy" (Šelmí) ale jinak opravdu nevím.... Je to na Vás, jen mě pár jmen napadlo... Nedávno se u nás ve stáji narodilo hříbátko - hřebeček, jeho maminka se jmenuje Kapi a on po ní na K - Klip. Jinak, je celkem hezké pojmenovat potomka začínajícím jménem matky stejně;-) :-) pro hřebečka na Š bych měla jméno jasné hned Shadow(Šedou);-D
Arana (28.06.2011 18:42:44) napsal: Ahoj konáci, prosím o pomoc. Mám březí kobylku a přemýšlím o jménu pro hříbátko. Kobylka je Šárka, tak bych i hříbě chtěla pojmenovat na Š. Ale. Ať hledám jak hledám, nikde žádné pěkné jméno nemohu najít. jen samé ošklivé, nebo nevhodné pro koně. Pokud znáte, nebo máte nějaké pěkné jméno od Š tak se prosím podělte.Pohlaví nevím, tak uvítám oboje. Děkuji :-) :D To je můj obor - jména:-D Tak třeba pro klisničku - SHINE (čte se Šájn) nebo jestli chceš delší jméno, tak třeba Sunny Shine... SAVANAH - nevím, jestli se ti to líbí, nebo ne, ale je to prostě jen jméno:-) . sice je na S, ale to snad nevadí.... A tak já nevím, Š je pro mě trochu záludnější vybírání jména:-D A třeba ještě něco na hřebečka, mě se třeba "trochu":-D líbí - Sharm:-) Nebo třena klisnička Cherry (Šery, šerynka) A jinak opravdu, je toho hodně, ale moc se mi z toho jména nelíbí:-~ Kdyby to byla klisnička, kdybych ji vlastnila já (musela by být na Š) jmenovala by se asi Sunny Shine, případně i Cherry, ale spíš Sunny Shine. (Sany Šájn) a kdyby to byl hřebeček? Hmm... na Š, moc ani nevím, možná mě napadlo jméno "Shelmy" (Šelmí) ale jinak opravdu nevím.... Je to na Vás, jen mě pár jmen napadlo... Nedávno se u nás ve stáji narodilo hříbátko - hřebeček, jeho maminka se jmenuje Kapi a on po ní na K - Klip. Jinak, je celkem hezké pojmenovat potomka začínajícím jménem matky stejně;-) :-)
Co třeba Šarlota,Šajen......:-DD Dál nevím
Ahoj konáci, prosím o pomoc. Mám březí kobylku a přemýšlím o jménu pro hříbátko. Kobylka je Šárka, tak bych i hříbě chtěla pojmenovat na Š. Ale. Ať hledám jak hledám, nikde žádné pěkné jméno nemohu najít. jen samé ošklivé, nebo nevhodné pro koně. Pokud znáte, nebo máte nějaké pěkné jméno od Š tak se prosím podělte.Pohlaví nevím, tak uvítám oboje. Děkuji :-) :D
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?