Diskuze Jméno pro kocourka :-)

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Je mnoho hezkých jmen ale nejlepší je vybrat kocourkovi jméno podle toho jakou má povahu nebo jak vypadá .:D :D :D
Dana (05.01.2012 11:49:48) napsal: Já vždy dávám jméno, které mě jako první napadne. Sam je Samuel, vlastně ďábel. Byl divoký od malička. Niké - bohyně vítězství - zvítězila tím, že přežila a já se jí ujala. Cedrik - ten to dostal od chovatelů podle vrhu. Dana Jé to je vážně hezké dát podle významu, ale nevím kde to najít. Nikde jsem nenašla že by Sam znamenalo ďábel.
Děkuju za rady :-) už jsme vybrali jméno :-) chtěli jsme nějaké podobné jménu Packa (je to jméno kočičky která nám před nedávnem umřela :'( ) takže jsme váhali, bud Pacík,Macík nebo Pucík :D a zvítězil Pucík :-) protože je to takový pucek :D Moc děkuju
Mája a Ennynka ♥ (04.01.2012 15:30:24) napsal: Ahoj :-) ted nám umřela kočička a my si chceme pořídit novou :-) máme vybraného kocourka a potřebovali by sme nějaké jméno :-) ale nevíme jaké. Tak vás prosím jestli byste mi poradili jaké jméno byste dali kocourkovi :D Děkuju Já vždy dávám kočičikám jména podle toho jak vypadají nebo jaké jméno by se k nim hodilo.
Mája a Ennynka ♥ (04.01.2012 15:30:24) napsal: Ahoj :-) ted nám umřela kočička a my si chceme pořídit novou :-) máme vybraného kocourka a potřebovali by sme nějaké jméno :-) ale nevíme jaké. Tak vás prosím jestli byste mi poradili jaké jméno byste dali kocourkovi :D Děkuju Já vždy dávám jméno, které mě jako první napadne. Sam je Samuel, vlastně ďábel. Byl divoký od malička. Niké - bohyně vítězství - zvítězila tím, že přežila a já se jí ujala. Cedrik - ten to dostal od chovatelů podle vrhu. Dana
Ahoj je spousta hezkých jmen, ale nejlepší je vybrat takové , které kocourka vystihuje. Pro inspiraci tady je odkaz :-) :-) http://www.celysvet.cz/jmena-mazlicku-psu-kocek.php Mája a Ennynka ♥ (04.01.2012 15:30:24) napsal: Ahoj :-) ted nám umřela kočička a my si chceme pořídit novou :-) máme vybraného kocourka a potřebovali by sme nějaké jméno :-) ale nevíme jaké. Tak vás prosím jestli byste mi poradili jaké jméno byste dali kocourkovi :D Děkuju
My máme doma Jinxe. Každý si hned vzpomene na film Fotr je lotr. Je to teda můj hodně oblíbený film, ale náš Jinx má jméno podle mazlíka mojí dcerky. Má s ním fotku ve fotogalerii. My jsme teda volili podle podobnosti s plyšákem a jméno se nám moc líbí. Kdybych neměla žádné konkrétní vybrané tak bych si sedla ke kalendáři a vybrala bych jméno z kočičího kalendáře. :-)
Ahoj :-) ted nám umřela kočička a my si chceme pořídit novou :-) máme vybraného kocourka a potřebovali by sme nějaké jméno :-) ale nevíme jaké. Tak vás prosím jestli byste mi poradili jaké jméno byste dali kocourkovi :D Děkuju
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?