Diskuze Jo....to je teda TOP 100

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Idealisto... Kdyby se kostičky dávaly podle toho, jak profil celkově vypadá, tak by na prvních místech byli docela jiní psi a ti, co tam jsou nyní, by si ani neškrtli. Jenže TOP 100 je úplně o něčem jiném. Je to honba za kostičkama za každou cenu bez ohledu na kvalitu profilu.
Aja (16.11.2009 15:33:21) napsal: Bohužel jsem zde posl.týden byla velmi málo.Smutná rodinná událost...Ale co vidím?Otevřu deníček,prakticky polovina je pryč,kdo chodí na náš profil ví,že deníčky píšeme,kromě posl.týdne denně!;-) Ještě v létě jsem stihla uložit některé příspěvky z deníčku,ale nyní nezbyl čas.A našla jsem torzo!Dokonce odstavce psané ,,Caps Lockem",který do deníků nikdy nedávám...8-} Proč se toto děje,nevím,jistě to není jen u mě...;-) Uvítala bych upozornění že se deníčky budou ,,krátit"...Možná to je výhoda pro někoho,kdo nepíše.Jsem dost smutná,nebotˇ jsem určité úryvky velmi nutně potřebovala.A jak tedy hodnotit profily s ,,nej" deníčky?;-) ...Aja.
Ahojky Ajo, deníčky jsme ,,nekrátili´´ a ani nic jiného se u nich neměnilo. Koukala jsem, že zápisů tam máš hodně. Chybí Ti nějaký konkrétní? Napiš mi prosím na e-mail, Lenka
Bohužel jsem zde posl.týden byla velmi málo.Smutná rodinná událost...Ale co vidím?Otevřu deníček,prakticky polovina je pryč,kdo chodí na náš profil ví,že deníčky píšeme,kromě posl.týdne denně!;-) Ještě v létě jsem stuhla uložit některé příspěvky z deníčku,ale nyní nezbyl čas.A našla jsem torzo!Dokonce odstavce psané ,,Caps Lockem",který do deníků nikdy nedávám...8-} Proč se toto děje,nevím,jistě to není jen u mě...;-) Uvítala bych upozornění že se deníčky budou ,,krátit"...Možná to je výhoda pro někoho,kdo nepíše.Jsem dost smutná,nebotˇ jsem určité úryvky velmi nutně potřebovala.A jak tedy hodnotit profily s ,,nej" deníčky?;-) ...Aja.
Co se týče top 100. Je jednou jistý, že pokud nebudete na hafíkách trávit celý den kostičkováním a psaním vzkazíků nebo tak něco, nikdy se na první místo nedostanete. Vím to z vlastní zkušenosti, přes týden mám čas - sem tam při práci takže kostičkuju, protože mě to ve volných chvílích při práci zabaví. Posílám kostičky tomu, kdo je posílá mě a kamarádům. O víkendu toho času tolik není, protože stále máme nějaké aktivity. Výstavy, zkoušky, soutěže, naháňky atd. atd. Takže o víkendu nekostíkuji a tím pádem se v top 100 samozřejmě propadáme na poslední místečka. Takže to je důkaz toho, o čem nemusíme stále dokolečka diskutovat. Když ty lidi na to maj čas a nemaj nic jiného na práci ať si pro mě za mě kostičkují třeba celý den. Tomu se zkrátka žádnými diskuzemi neubráníme a takový lidi tady budou stále i kdyby se všichni ostatní stavěli třeba na hlavu. Jsou tady i lidi, kteří si semka daj profil a jak je rok dlouhý už se sem nepřihlásí. Jak jsem si všimla, někteří jsou zde jen proto, že prezentují třeba svého chovného psa, nebo přidávaj inzeráty atd a nikdo si jich nevšímá. Zaplácávaj profily a na vzkazy vám třeba v životě ani neodepíší a taky si na ně nikdo nestěžuje. Já zde třeba taky prezentuji své chovné psy, svoují chovatelskou stanici, své miláčky a kamarády a své pejsky v nebíčku, zároveň přispívám do diskuzí, sem tam přidám psí příběh, účastním se soutěží, kostičkuji, zkrátka se zapojuji do všeho možného. Stejnak u PC sedím při práci tak jako tak a né pořád je co na práci. Takže když není zrovna do čeho píchnout jsem zde, nebo upravuji své wéwéwéčka. Taky jsem zde už poznala spousty příjemných lidiček, některé znám již i osobně. Takže já bych to neřešila, ať si tady pro mě za mě každý dělá co chce. Toť můj názor.:-D :-D :-D
Co se týče top 100. Je jednou jistý, že pokud nebudete na hafíkách trávit celý den kostičkováním a psaním vzkazíků nebo tak něco, nikdy se na první místo nedostanete. Vím to z vlastní zkušenosti, přes týden mám čas - sem tam při práci takže kostičkuju, protože mě to ve volných chvílích při práci zabaví. Posílám kostičky tomu, kdo je posílá mě a kamarádům. O víkendu toho času tolik není, protože stále máme nějaké aktivity. Výstavy, zkoušky, soutěže, naháňky atd. atd. Takže o víkendu nekostíkuji a tím pádem se v top 100 samozřejmě propadáme na poslední místečka. Takže to je důkaz toho, o čem nemusíme stále dokolečka diskutovat. Když ty lidi na to maj čas a nemaj nic jiného na práci ať si pro mě za mě kostičkují třeba celý den. Tomu se zkrátka žádnými diskuzemi neubráníme a takový lidi tady budou stále i kdyby se všichni ostatní stavěli třeba na hlavu. Jsou tady i lidi, kteří si semka daj profil a jak je rok dlouhý už se sem nepřihlásí. Jak jsem si všimla, někteří jsou zde jen proto, že prezentují třeba svého chovného psa, nebo přidávaj inzeráty atd a nikdo si jich nevšímá. Zaplácávaj profily a na vzkyz vám třeba v životě ani neidepíší a taky si na ně nikdo nestěžuje. Já zde třeba taky prezentuji své chovné psy, svoují chovatelskou stanici, své miláčky a kamarády a své pejsky v nebíčku, zároveň přispívám do diskuzí, sem tam přidám psí příběh, účastním se soutěží, kostičkuji, zkrátka se zapojuji do všeho možného. Stejnak u PC sedím při práci tak jako tak a né pořád je co na práci. Takže když není zrovna do čeho píchnout jsem zde, nebo upravuji své wéwéwéčka. Taky jsem zde už poznala spousty příjemných lidiček, některé znám již i osobně. Takže já bych to neřešila, ať si tady pro mě za mě každý dělá co chce.:-D :-D :-D
Anežka (07.11.2009 05:07:40) napsal: Idealisto... Kdyby se kostičky dávaly podle toho, jak profil celkově vypadá, tak by na prvních místech byli docela jiní psi a ti, co tam jsou nyní, by si ani neškrtli. Jenže TOP 100 je úplně o něčem jiném. Je to honba za kostičkama za každou cenu bez ohledu na kvalitu profilu. To není příliš přesné - TOP 100 je dobře vymyšlený tah provozovatele portálu, jak přimět lidi co nejvíce klikat na tyto stránky a tím mu přihrávat zisk. Existuje zde možnost vypnutí kostičkování, což mnozí udělali, ale kdyby to udělali všichni, tak nejen že zanikne TOP 100, ale do problémů by te brzy dostal celý portál. Proto vznikla nová soutěž, aby se ještě víc klikalo, protože kostičkování upadá a to se přeci nesmí stát ;-) Všichni jsme tu hlavně kvůli němu, nějaký zvířata, to zřizovatele vůbec nezajímá :_/
Sem teda nzekušená s tímhlectím,ale to tu budu řešit...:-DD Copak to je TOP 100 s nej videama??...Cooooože?? Indefix...zatim na 1. místě...-deníček..jo v podobě:Sněžíííííííí í...nechtělo by to větší zápisek ?? -videa .... Cooože??Tento pes má "možná" vyhrát s ani jedním videem ?? Fredy Bukov-deníček...-jo naposledy z 25.října...dóóóóst vtipný na tak pěknýho psa...no a granulky by vyhrál...8-} videa-zase nic...a vy s tim admini taky nic neděláte Jenny-deníček-z 24.října...paráda....8-} Copak to je nejlíp vedený deníček ????...Př. Jassminek od uživatele Iwushak...ty splnují vše...;-) ;-) Ale takovýhle takřka ... nespravedlyvý TOP 100 neberu....s omluvou koho sem urazila...8-|
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?