Diskuze Jse z toho smutna,

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Uživatel40440 (16.02.2010 15:15:32) napsal: nekdy, kdyz mam cas davam kosticky pejskum, z nahodne vybranych profilu, jsou tam pejsci, kteri nemaji ani jednu kosticku. A dnes rano ctu s udivem zpravu, ze jsem krava, ze se mam podivat na sebe a myho cokla to cituji a ze jsem dala petku pejskovi patricimu uzivali 42004, tak me hned napsal takovou peknou zpravu. Zrejme nepochopil ze 5 kosticek je nejvic. Kostickuji jak se da a je mi lito ze musim cist takove nadavani. Zdravim vsechny psi kamarady a jejich panicky.:-DD A co čekáš od někoho, kdo si ztahuje fotky údajně svých psů z inzerce?A za co jim posíláš kostičky?Opravdu nechápu8-}
supík (16.02.2010 15:47:43) napsal: A co čekáš od někoho, kdo si ztahuje fotky údajně svých psů z inzerce?A za co jim posíláš kostičky?Opravdu nechápu8-} Souhlasím.Ten náhodný výběr je pro nás vážně nanic.Tam jsou jako momentálně on-line psi ? Nebo prostě někdo ? 8-|
Ahoj, příště prosím nahlaš takového uživatele na email. Uživatel byl upozorněn, pokud se to bude opakovat, bude jeho uživatelský účet smazán. Uživatel40440 (16.02.2010 15:15:32) napsal: nekdy, kdyz mam cas davam kosticky pejskum, z nahodne vybranych profilu, jsou tam pejsci, kteri nemaji ani jednu kosticku. A dnes rano ctu s udivem zpravu, ze jsem krava, ze se mam podivat na sebe a myho cokla to cituji a ze jsem dala petku pejskovi patricimu uzivali 42004, tak me hned napsal takovou peknou zpravu. Zrejme nepochopil ze 5 kosticek je nejvic. Kostickuji jak se da a je mi lito ze musim cist takove nadavani. Zdravim vsechny psi kamarady a jejich panicky.:-DD
nekdy, kdyz mam cas davam kosticky pejskum, z nahodne vybranych profilu, jsou tam pejsci, kteri nemaji ani jednu kosticku. A dnes rano ctu s udivem zpravu, ze jsem krava, ze se mam podivat na sebe a myho cokla to cituji a ze jsem dala petku pejskovi patricimu uzivali 42004, tak me hned napsal takovou peknou zpravu. Zrejme nepochopil ze 5 kosticek je nejvic. Kostickuji jak se da a je mi lito ze musim cist takove nadavani. Zdravim vsechny psi kamarady a jejich panicky.:-DD
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?