Diskuze jsem tu poprvé a nevím jak to tu chodí tak prosím poraďte :D

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Ahoj .. :D Jsem tu dnes poprvé a chtěla bych poradit co tu mám dělat ? díky za odpověd :-DD
No taky se můžeš zapojit do různých soutěží.
Anežka (18.07.2009 16:22:21) napsal: Kačus (18.07.2009 15:44:19) napsal: Uživatel29505 (18.07.2009 14:45:38) napsal: Ahoj .. :D Jsem tu dnes poprvé a chtěla bych poradit co tu mám dělat ? díky za odpověd :-DD tady prostě kostičkuješ ostatní profily a založíš si i svůj profil,ktrý budou kostičkovat ostatní,samozřejmě nejhezčí pes je s nejvíce kostičkama.Sku­tečně, rada nad zlato. 8-| NO A?KAŽDÁ RADA DOBRÁ,NE?;-)
Uživatel29505 (18.07.2009 14:45:38) napsal: Ahoj .. :D Jsem tu dnes poprvé a chtěla bych poradit co tu mám dělat ? díky za odpověd :-DD Tak ze všeho nejdříve si myslím, že slušností je, přivítat tě mezi námi hafíky. Dále doporučuji změnit název uživatele. To číslo je nevypovídající údaj, lepší je jednoduchý název, třeba jméno psa a pod.. Dále bych do fotogalerie uložil foto tvého pejska a vyplnil všechny důležité údaje. Tak to je jenom začátek. A co dělat dál? Potom už je to běh na dlouhou trať. Prohlížení deníčků, posílání vzkazů jiným uživatelům jejichž mazlíčci se ti líbí, posílání kostiček v soutěži TOP 100, zapojení se do diskuze, no těch možností je spousta. A po delší době zjistíš, kdo z uživatelů ti nejlépe vyhovuje, koho by jsi třeba chtěla poznat i osobně. My jsme takto začínali a dnes nám nevadí, že nás s našimi kamarády z hafíků dělí velká vzdálenost a osobně se navštěvujeme. Nakonec se o tom můžeš přesvědčit sama u uživatelů, Kolibřík, Evuška, Jíťa v jejich deníčcích nebo na profilech jejich pejsků. A když se ti to bude na hafíkách líbit, můžeš být i našim kamarádem. A my dokonce komunikujeme se svými přáteli formou veršovaných vzkazů, vymýšlíme básničky a dokonce jsme se rozhodli z těch básniček vydat i knížku. Ale o tom všem, si zase můžeme povědět v diskuzi. Tak už jenom přejeme: Ať se ti tady líbí!
Kačus (18.07.2009 15:44:19) napsal: Uživatel29505 (18.07.2009 14:45:38) napsal: Ahoj .. :D Jsem tu dnes poprvé a chtěla bych poradit co tu mám dělat ? díky za odpověd :-DD tady prostě kostičkuješ ostatní profily a založíš si i svůj profil,ktrý budou kostičkovat ostatní,samozřejmě nejhezčí pes je s nejvíce kostičkama. Skutečně, rada nad zlato. 8-|
Založíš si profil, kde napíšeš informace o svém zvířátku, můžeš se zapojit do diskuzí, najít si kamarády a posílat jim dárečky. Taky můžeš napsat příběh nebo nějakou akci a zveřejnit ji tady. Najdeš tu i užitečné informace ohledně pejsků a můžeš poslat dotazy do kynologické, veterinární nebo právnické poradny. Tak přeju hodně zábavy a kamarádů :-)
Uživatel29505 (18.07.2009 14:45:38) napsal: Ahoj .. :D Jsem tu dnes poprvé a chtěla bych poradit co tu mám dělat ? díky za odpověd :-DD tady prostě kostičkuješ ostatní profily a založíš si i svůj profil,ktrý budou kostičkovat ostatní,samozřejmě nejhezčí pes je s nejvíce kostičkama.
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?